2703
2553
عنوان

سوختگی

1096 بازدید | 6 پست

سلام. من دچار سوختگی واژن  با دپی شدم. دوروزه دارم کباب میشم.بتاپتازون و پماد ان ان هم استفاده کردم ولی اصلا تاثیری نداره

کسی هست تجربه داشته باشه کمکم کنه؟

پماد کالاندولا دینه بزن . واسه بچه شیرخوار که میزنم عالیه سریع خوب میکنه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

وااای یه بار منم همینجوری شدم اما یه جورایی بالای کشاله رانم یا همون رد شورتم سوخته بود یکی بهم گف یه دامن بپوش خمیر دندون بزن منم همین کارو کردم حسابی سوزش داشت اما فرداش خوب شد

خدایا همه رو به آرزوشون برسون   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پماد کالاندولا دینه بزن . واسه بچه شیرخوار که میزنم عالیه سریع خوب میکنه

من همیشه عرق سوز میشم از بتامتازون میزنم فرداش خوب میشه ولی الان با موبر دپی سوخته کنار و  داخل واژنم سوخته اخه

اتفاقا کالاندولا داریم ولی نزدم اونم امتحان میکنم .بتامتازون از اون قوی تر نیست یعنی؟

2720
وااای یه بار منم همینجوری شدم اما یه جورایی بالای کشاله رانم یا همون رد شورتم سوخته بود یکی بهم گف ی ...

منم تو این دوروزفقط دامن کوتاه پوشیدم بدون زیرپوش ولی کشاله رونم نسوخته روی واژن وداخلترش سوخته😭

من همیشه عرق سوز میشم از بتامتازون میزنم فرداش خوب میشه ولی الان با موبر دپی سوخته کنار و  داخل ...

نه کالاندولا بهتره گیاهی هم هست.  خودمم گاهی غرق سوز میشم میزنم 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه