2733
2734
عنوان

تولد بابام😞

128 بازدید | 6 پست

دیشب تولد بابام بود ازاونجایی ک جایی دعوت بودیم ونتونستیم بریم بهش فقط ی پیام تبریک فرستادم. اما الان ک به شوهرم میگم بریم خونشون فقط دیدن اونم بدون کادو نمیدونم چرالج کرده میگ نههه😥

بابامو خیلی دوست دارم ولی بخاطر خجالت بهش ابراز نکردم برا همون دوست دارم غیر مستقیم بهش بگم الانم خیلی دوست داشتم برم خونشونو تبریک بگمو بغلش کنم😭

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم

برو دوست عزیز من ازوقتی پدرموازدست دادم گفتن اوه چ کارها که نکردم😔😔

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت بروووو

بدون اجازه ک نمیشهه😞 خودش خونه باباش طبقه بالان یسره میره ولی حالا من.... 

دلم برات تنگ شده جُرج کوچولو...ینی الان کجایی داری چیکارمیکنی؟ هواگرمه حتمن بازم مریض شدی  ای کاش هيچوقت راضی ب فروش نمیشدم
2731
برو دوست عزیز من ازوقتی پدرموازدست دادم گفتن اوه چ کارها که نکردم😔😔

منم ازهمون روزامیترسم😞😞😞

منم ازهمون روزامیترسم😞😞😞

برو حتما

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔