1464
1520

زوده بابا...بدنتو داغون نکن...یکی دوسال به خودت برس بذار بدنت باز سازی بشه...عجله واسه چی...

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فک کردین فقط شماها بلدین رژیم بگیرین؟؟؟😣😣😣منم میتونم!!!💪💪💪 اینجانب با افتخار در دوران بارداری 94 کیلو بودم...بعد زایمان شدم 85...😎😎😎 بعد دوماه شدم 87...😦😦😦 الان با شروع رژیمی سالم رسیدم به 81.700...💪💪💪بعد دوهفته👈👈👈79.500👈👈👈77.100👈👈👈76.500👈👈👈 تیکر رسیدن به وزن ایده آلم(60)...😋😋😋

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
نه شیر خشک میخوره

هنوز بدنت از نظر ویتامینها و.. خودشو بازسازی نکرده که بچه بعدی مشکل پیدا نکنه خودتم کم نیاری..

خواهر شوهر من پسرش یک سال و نیم بود ناخواسته باردار شد پسر اول خیلی دومی رو اذیت میکرد.. هی هولش میداد نوزاد بیچاره رو.. خواهر شوهرم تو بارداری حالش خوب نبود سرگیجه تهوع و.. اولی رو هی دستشویی میبرد بچه مریض میشد اذیت میکرد .. انقدر خواهرشوهرم دختر شاد و خنده رو و پر انرژی بود.. با اینکه کارهای خونه رو همش شوهرش انجام میداد و این فقط به بچه ها و گریه هاشون رسیدگی میکرد ولی به مرور دیگه اعصابش داغون شد و دیگه مثل سابق اون بگو بخندهای آنچنانی و.. رو نداره.. میخنده ولی معمولی.. خیلی بدنش افتاد.. دو تا پشت هم.. بدنش خودشو پیدا نکرده بود که.. با اینکه خواهر ها و مادر و مادر شوهر کمکش بودن ولی اصل مسئولیت با خودش بود ..خیلی سخته.. خیلی..پسر من الان ۶سالشه.. خودشو کشت تا یه دونه براش ابجی بیارم..قبلا انقدر حرف گوش کن و مودب بود همه کیف میکردن..الان لج میکنه.. کارای خطرناک میکنه.. یا سرماخورده هی میره بوس میکنه وقتی بچه گریه میکنه.. سخته ..صبر کن این بزرگ شه خودش راه بره.. دستشویی بره.. غذا جلوش میذاری بتونه قاشق برداره بخوره کارات سبک شه..

نصیحت خواهرانه.. مردا وقتی میبینن زنشون تمام وقت درگیر بچه است و وقت کم میاره.. شاید در ظاهر کمک کنن ولی در باطن سرد میشن و دوست ندارن خونه بیان‌..