2703
2553
عنوان

کلینیک

37 بازدید | 2 پست

سلام بچه ها من 7روز پیش تو کلینیک یه سوال حقوقی پرسیدم. 5روز پیش تایید شده، هنوووز هیچ وکیلی جوابمو نداده😑 سابقه داره انقدر دیر جواب بدن؟! 

روح من دیوانه ی پرواز بود... (فریدون مشیری) 

سلام دوستان امیدوارم که حالتون خوب باشه من کلینیک گوش تهرانرو بهتون معرفی میکنم چون کلینیک گوش تهران، یکی از جامع ترین کلینیک های گوش کشور است. این کلینیک از متخصصان برجسته ای در زمینه جراحی گوش، حلق و بینی، شنوایی و تعادل بهره می برد.

داخل سایتشون کلی مقاله در مورد علت کم شنوایی در کودکان و نوزادان،  و اینکه آیا وزوز گوش میتونه اثر عوارض واکسن کرونا باشه؟ و ویژگی یک سمعک با کیفیت چی میتونه باشه؟

خدمات کلینیک

۱. انجام آزمایشات تخصصی برای سرگیجه و عدم تعادل

۲. اقدامات درمانی برای توانبخشی سرگیجه

۳. آنالیز گوش میانی و داخلی

۴. درمان وزوز گوش

۵. تجویز و فیتینگ سمعک

۶. آزمایشات تشخیصی پایه و الکتروفیزولوژیک شنوایی

خدمات کلینیک گوش تهران هم برای اطفال است و هم بزرگسالان

برای اطلاعات بیشتر برای رزو نوبت از این مرکز تخصصی گوش می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

02188202934

02188205806

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، ساختمان پزشکان دی (پلاک ۱۲)، طبقه ۹، کلینیک گوش تهران

آدرس اینستاگرام کلینیک: https://instagram.com/tehranearclinic?igshid=efk54g0xk3vy

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.