2703
2716
عنوان

میخوام برم بمادرشوهرم بگم😤😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 93 پست
من بودم نمیگفتم ..ولی اگه خواستی بگیم مستقیم نگو هرازگاهی از قسطا و مشکلات مالیتون بگو یا بگو دلم م ...

چه جالب من یک بار گفتم کم پولیم,  می خواهیم یخچال را بفروشیم, مادر شوهرم گفت یخچال چرا ? گفتم کاربرد نداره توش همیشه خالیه پا شد یک سری گوشت خرید آورد, توی حالت عادی نم پس نمیدن 

خب پس راه حل بدین چیکارکنم🙄🙄🙄

مادر شوهرت خودش در جریان هست و زندگی پسرش براش مهم نیست بیشتر پولی که میگیره از شوهرت براش مهمه،شما اصلا نرو مسافرت حتی اگه اونا رفتن شما نرو چون اعصابت بهم می ریزه و در ضمن باید شوهرت خودش قبول کنه که کارش اشتباه هست و حد اقل اون برادرش هم باید کمک بکنه و روزی میفهمه که بدبخت شد و هیچی نداشت و بقیه هم دو هزار کف دستش نذاشتن و بچه هاش حسرت به دل موندن بعد میفهمه که باید پول جمع میکرد برای آینده و همچنین روزی که برادر شوهر شما بخاطر پس انداز به همه جا رسید تا جایی که شما ها رو آدم حساب نکنه.من از این موارد با چشمای خودم دیدم که میگم 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رز گل جان من این جور وقت ها خودم نمیرم,  میگم شما خودتون برید معمولا کاری را بهانه می کنم , حال ...

😭😭😭۴ ساله التماسش میکنم ببرمون مشهد 

حالا داره بهشون اصرارمیکنه اونام نه میارن 

مادرشوهرم بدسفره خسیسه خب منم بعد چن سال وبرااولین بارباشوهرم میخوام برم مشهد

چ گناهیی کردم  من 

وا پسر بزرگ کردن ک تو پیری عصای دستشون باشه دیگه؛اینجور چیزا رو ک می‌شنوم خیلی از آینده ک عروس دار ب ...

عصای دست درسته اما بعضی ها وبال گردن هستن شورش دراوردن مثل مادرشوهر عوضی من ناحالا نشده یک سفر این سرخر همراه ما نیاد اه خب ماهم دلمون ارامش باشوهرمون میخاد نه یک پیرزن نق نقو همیشه تو مسافرت باشه اونم وقتی چندسال یبار بزور پولی جمع بشه بریم قیافه نحس اینم جلومن باشه نزاره پسرش خرجی برام بکنه

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2456
چه جالب من یک بار گفتم کم پولیم,  می خواهیم یخچال را بفروشیم, مادر شوهرم گفت یخچال چرا ? گفتم ک ...

خدا زیاد کنه چنین مادر شوهرای با وجناتی را

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
من نمیگم انجام نده میگم معقول یابه منم برسه ک اینجور حسادتموتحریک نکنه فقط ب اون می ...

بعله صدرصد ک باید ب شما برسه؛وظیفه اشه؛حتما با همسرتون مطرح کنین ک مخالف اینکه ب خانوادش میرسه نیستین؛فقد میخایین تعادلو رعایت کنه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2714
عصای دست درسته اما بعضی ها وبال گردن هستن شورش دراوردن مثل مادرشوهر عوضی من ناحالا نشده یک سفر این س ...

بعله گلم حق داری؛ب هر حال بلید همسرتون تعادلو رعایت کنه؛نمیشه ک از خرج شما بزنه خرج خانواده اش کنه؛منظورم اگ وضع مالیش اوکی باشه چ اشکالی داره ب خانوادش برسه

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
چه جالب انگار بجای یه زن دو تا زن داره مسخره هست

پدرشوهرم ببینه شوهرم هوامو داره بش میگ لوسش نکن

حسوده

مادرشوهرم خوبیاش زیادن 

من دوستش دارم

اما حق دارم خودمو فدانکنم ولذت ببرم اززندگیم

2706