1345
1363
عنوان

دلم مسافرت دوتایی میخاد

565 بازدید | 84 پست

دوس ندارم همش یه عالمه ادم بچسبن بهم دوس دارم خودم کنار شوهرم بشینم خودم واسه نهارشاممون تصمیم بگیرم ک کجا بریم و چیکار کنیم.اصلا دلم نمیخاد بچه دار شم حتی اگ ده سالم بگذره تاوقتی ک یه مسافرت دونفره هر چند کوتاهم برم.کسی مشکل منو داشته ک شوهرش درست شده باشه؟راهش چیه دیگ خسته شدم ی مکان ی ساعته هم نمیتونیم دوتایی بریم خارج شهرو بیایم

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.

شوهرت دسته جمعی جور میکنه یا خونوادش میچسبن؟تا بچه ندارین برین بگردین همه جا.ما با دوتا بچه کوچیک عین زندانی شدیم اونم شهر غریب هیچکیو نداریم بچه هامونو یه ساعت نگه داره من و شوهرم جایی بریم.

ماهم ماهم.شوهرم همچنان همونه

شیطونه میگه بزنه هی هرسال بچه دارشم توماشین واسه کسی جانمونه😂😂😂

امضامو کامل بخون لطفا😋🔸بخوانیم و بیاد بسپاریم :1. مهمترين سايزي که بايد آدم بدونه سايز (دهنشه).2. قضاوت در مورد ديگران انتقاد نيست (توهين) است.3. هر کار يا حرفي که در آخرش بگيم "شوخي کردم"، شوخي نيست حمله به شخصيت آن فرد است.4. بازي کردن با احساسات مردم، زرنگي نيست، چیپ(هرزگي) است.5. خراب کردن يک نفر توي جمع جوک نيست، (کمبود) است.6. به راهي که اکثر مردم مي روند بيشتر شک کن، اغلب مردم فقط تقليد مي کنند. انگشت نما بودن بهتر از احمق بودن است.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

چ بد 

باز بهتره بشینی با شوهرت حرف بزنی و بگی یکی از علایق من اینه مگه نه اینکه توباید به علایقم احترام بزاری حالا یبارم ک شده بیا دونفری بریم مثلا شمال اب و هواش خوبه کلی خوش میگذره شبا میتونیم تو بغل هم بخوابیم و...کلی شیطون بازی

بهتر زبون بریزی قشنگ دستتو بزار رو چیزایی ک دوس داره

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
1379
شوهرت دسته جمعی جور میکنه یا خونوادش میچسبن؟تا بچه ندارین برین بگردین همه جا.ما با دوتا بچه کوچیک عی ...

خانواده ش😥تک پسره باباشم رانندگی بلد نیس هی چشمشون ب اینه.منم نگفتم ک نریم باهاشون اما ۴بار ک بااونا میریم یه دوساعتم واسه دل خودمون بریم.ب نظرتون حرفم غیر منطقیه؟

خب برید دیگه البته ماهم دوبار بیشتر راه دور نرفتیم ولی چون خودمون شمالیم هر هفته میریم جنگل و کوه دوتایی

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب نی نی تو راهیم باش  

دقیقا مث منی منم دوس دارم جایی نرم کسی هم نیاد 

فقط خودمو شوهرم باشیم یا دونفری بریم بیرون

چون وقتی تنهاییم خیلی بهم خوش میگذره سر ب سرهم میزاریم 

ولی همین ک دونفر پیشمونن انگار باهم غریبه ایم

منم بچه نمیخوام میگم باید دوتا سفر بریم باهم تنهایی 

چ بد  باز بهتره بشینی با شوهرت حرف بزنی و بگی یکی از علایق من اینه مگه نه اینکه توباید به علای ...

خیلی زدم ولی تا موقعیتش میشه میگ نمیتونم بدون اونا برم اونام چشمشون ب دست منه😔یه دوساعته خواستم برم کارای مدرک دانشگاهمو بکنم همشون اومدن بدتر هول شدم زهرمارم شد

1376

والله ما تو عقد همش دو نفره سفر رفتیم اونم راه دور حالام قراره بربم ماه عسل به نظرم بستگی به شوهرت داره

۳۱ مرداد عروسیمه😍😍😍 آرزوم اینه که شاغل بشم چون برای ارشدم خیلی زحمت کشیدم خواهشا دعا کنین برام ...
دقیقا مث منی منم دوس دارم جایی نرم کسی هم نیاد  فقط خودمو شوهرم باشیم یا دونفری بریم بیرون چو ...

منم همینو میگم تا نریم دلم بچه نمیخاد اصلا حتی اگ ده سالم بگذره چون وقتی مامانش جلو میشینه دوتایی هی باهم پچ پچ میکنن و منم ک بوقم اون پشت اما دوتایی ک میریم کلی میگیم و میخندیم دیشب  گفت فلان جا بریم مسیرش یه ساعته اما همه بریم گفتم من دوتایی دوس دارم ک اگ نمیشه خوش بگذره بهتون من زنتم بچه نیستم ک هی تنها بشینم عقب حوصله مم سر میره 

خیلی زدم ولی تا موقعیتش میشه میگ نمیتونم بدون اونا برم اونام چشمشون ب دست منه😔یه دوساعته خواستم برم ...

نمیدونم همچین خانواده هایی برای چی پسرشونو زن میدن

بزارین ور دل خودتون والا

1226
سلام

سلام عزیزم

شیطونه میگه بزنه هی هرسال بچه دارشم توماشین واسه کسی جانمونه😂😂😂

دقیقا منم این فکرا رو میکردم،بچه اولم رو بخاطراینکه انقد شوهرم زوری منو خونه مادرشوهر وخواهرشوهرم نبره و کتک های شوهرم آوردم.بعدم دوتا کردم که قدرتم بیشتر شه حالا مادرشوهره آویزون زندگیم شده و شوهرم هرشب به بهانه تنها شدنش می یارتش،یه جایی دونفره هم نمیتونیم بریم بسکه پسرم شیطونه مثل بیش فعالا،عین چی پشیمونم از بچه دارشدن.مشلاتم زیادن البته کم کم دارم حلش میکنم ولی موانع زیادی هستش بر سر راه آرامشم

خانواده ش😥تک پسره باباشم رانندگی بلد نیس هی چشمشون ب اینه.منم نگفتم ک نریم باهاشون اما ۴بار ک بااون ...

اصلا غير منطقي نيست 

كاملا حق با شماست 

بشين با همسرت منطقي صبحت كن بهشون بگو كه دوست داري گاهي تنها باشين

آدم واقعا نياز داره خب من الأن بچه كوچيك دارم ميزارم گاهي پيش مامانم با شوهرم دوتايي ميريم ميگرديم 

هيچي جاي اين لحظه هاي دوتايي رو نميگيره 

حال من خوب استامـــا با❤️ تو❤️بهتر ميشوم 💏خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ ) 🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

اقا ما مجردي ميخوايم بيايم شيراز  نيازمند يه اتاق كوچولوهستيمً باقيمت مناسب مبله هم نباشه مشكلي نيست مورد اين مدلي سراغ ندارين فقط واسه استتراحت ميخواييم وگرنه كل روز رو بيرون ميخوايم بگذرونيم

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
1364