1428
1411
عنوان

ترک پوست در بارداری😭😭😭

206 بازدید | 33 پست

بچه هااااا زیر سینمممم انگار داره ترک میخورهههه چی کارررر کنممم انگار همه رگاش داره میریزه بیرون دارم دق میکنم از غصهههه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاااا پسرم و خودت حفظ کن سلامت بیاد بغلم

حالا تو بارداری

من داشتم واس کنکور میخوندم خیلی چاق شدم همه جام ترک خورده الانم ک دادم لاغر میکنم باز جاش هس

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

قرمزه؟

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔

همه با هم برای پیشگیری از سرطان پستان

1401

عزیزم اروم باشش

متاسفانه راه قطعی نیست ک ترک نزنی اما روغن زیتون ماساژ بده پوست شکمتو و حوله گرم بزار روش از داروخانم میتونی روغن ضد ترک بارداری خارجی تهیه کنی ولی میگم کاملا جلوگیری نمیکنه

کنار بیا باهاش اینا ترکای جوجه کوچولوته دگ😋♥️

1444
تمام تنت پر میشه هنو ک زوده  من همه نوع کرم زدم همه نوع روغن از روز اول بارداری اما از هفته ۳۰ ...

ترووو خداااا  من دارممممم دق میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

https://www.instagram.com/p/B1W5T6RAKRK/?igshid=aiszugft4lxi

💙علی💙عشقِ من💜 کاش بدونی ماتمِ دنیام 😔بی توفقط؛گریه میخوام💜کی میدونه این حسرتام چه کرده با،روز وشبام💜توزندگیم یه دنیایی💜یه کابوسم،تورویایی💜یه پاییزم ،توبهاری💜من یه مرداب،تودریایی😔
1390
ترووو خداااا  من دارممممم دق میکنم

لینکی ک فرستادم بخون خیلی خوبه اطلاعاتش

عزیزم اروم باشش متاسفانه راه قطعی نیست ک ترک نزنی اما روغن زیتون ماساژ بده پوست شکمتو و حوله گ ...

سینه اممم چراااا اینجورییی شده اخه !!

نکنه چون سوتین نمیبندم دیگه این اتفاق افتاده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364