2737
2739

طبیعی خیلی کیف داره😍😍😍

بعداز ۲سال مبارزه با تنبلی تخمدان با امپول اچ سی جی و قرص لتزول۳۰ مهر ۱۳۹۷ فهمیدم باردارم😍اون روز قشنگترین روز زندگیم‌بود😍یعد فهمیدم تیرویید بارداری گرفتم خیلی حرص خوردن هنوزن قرص میخورم واسه تیرویید😥تا اومد خیالم کمی راحت بشه رفتم سونو ان تی فهمیدم ان تی بچم ۳/۴ هس😢رفتم امینو سنتز🤕اول گفتن بچه ات سالمه خداروشکر خیلی خوشحال شدم😥بعد دوهفته زنگ زدن کروموزوم‌۹ بچه وارونگی داره بیاین ازتون ازمایش خون بگیریم ببینیم خودتونم کروموزوم تون همین شکله😢😢ولی بخاطر هزینه های بالاش و اینکه دیگه تو ۲۰ هفنگی بودم و مجوز سقط نمیدادن نرفتم واسه ازمایش😢دیگه چیزی نمونده تا دخمل گلی من پاشو به دنیا بزاره🤗😍؛دعا کنید دخترم سالم باشه وسالم بیاد بغلم واسه سلامتیش یه صلوات بفرسین ممنون😘.......۱۰ تیر دخترم دنیا اومد خداروشکر سالمه😍😍امان از این دکترا😠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پسرمو طبیعی اوردم سخت بود خیلییییی سخت ولی همه ش تا وقتی بود که بیرون نیومده بود 

همین که مثل ماهی سرخورد اومد بیرون دیگه درد تموم شد 

هیچوقت به دنیا اومدنش یادم نمیره😍

البته تو فکرم بعدی رو سزارین بیارم ولی بازم دلم میخواد اون سرخوردن و گریه های بعدازبه دنیا اومدن بچه رو یه بار دیگه تجربه کنم

ولی خب هرکدومش یه سختی داره بالاخره هم طبیعی هم سزارین

طبیعی قبلش و سزارین بعدش که بخیه داری

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

اینکه کدوم خوبه اونی می‌تونه بگه که تجربه هر دوتاشو داشته باشه...من خودم طبیعی بودم پروسه زایمانم از ساعت نه شروع شد تا دو...یعنی پنج ساعت پراز درد بخیه خوردم نزدیک ده تا با اینکه بچم ریزه بود...بعدشم متاسفانه بخیه هام عفونت کرد به چه علتی نمی‌دونم واقعا...سر اون خیلی عذاب کشیدم انقد که درد خود زایمان یادم رفت دیگه الان اون تو ذهنم مونده...چون به خاطرش رفتم اتاق عمل

من طبیعی بودم ،بہ نظر من سزارین یہ روش پزشکیہ کہ برای کسانی کہ در زایمان مشکل دارن ابداع شدہ ولی متاسفانہ بیشتر خانما برای زایمان فوری سزارین رو انتخاب میکنن و شکم ورحمشون رو برش میدن

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2738
جر خوردنش چیش کیف داره بگو من یکم امیدوار شم میترسم 

واقعا و بشششششششششششدت سخته ولی بچت ک میاد بغلت حس ارامش خاصی بهت دس میده من از ۱۱شب تا ۸صبح درد فجییییییحی کشیدم ولی پسرم ک بدنیا اومد ناخودآگاه همه دردا رو فراموش کردم

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

منم سزارین شدم خیلی خوب بود بعدش هم اصلا درد نداشتم بخیه هام هم سر ۱۰ روز کشیدم فقط بدیش این بود که من رعایت نکردم خیلی سرم و تکون دادم دارو بی حسی رفت تو سرم چند روز سر درد داشتم

جر خوردنش چیش کیف داره بگو من یکم امیدوار شم میترسم 

هردوتا بستگی به بدنت داره 

من عشق زایمان طبیعی بودم دو روز درد کشیدم آخرم دکتر گفت نوع لگنت و طرز قرار گیری بچه طوریه که اگر وایستیم ریسکش خییییلی زیاده و سزارین کردم اتفاقا تا دلت بخواد بخیه خوردم چون بچه پایین بود 

اما در کل از سزارینم راضی بودم 

اینم بگم من ورزش منظم داشتم و سر کار هم میرفتم 

توی اون دو روز ۱۵ نفر زایمان طبیعی کردن و یه نفر توی دو ساعت بچش به دنیا اومد!!! 

پس فقط و فقط به بدن خودت ربط داره و شرایط روز زایمانت زیاد فکر نکن بهش

طبیعی بهتره.خیلی سخته ولی همینکه بچه ت را میبینی تموم دردها یادت میره.بعد از زایمانم خیلی راحتتر حرکت میکنی.تازه خطرات احتمالی سزارین هم نداره.  

عشقم ،نفسم،منتظر دیدن هستم
2706