2410
2553

سلام. پسرم هشت ماهشه و شیر خودم رو هم میخوره ، بعد زایمان پریود نشدم. جلوگیری ام با کا ن د و م هست البته نه از همون لحظه اول رابطه ، از وسطای رابطه استفاده میشه ،.....گاهی میشه حالم بد میشه حس عجیبی مثل بارداری میاد سراغم تا حالا چند بار پیش اومده بیبی چک گزاشتم منفی بود ....این ماه هم حالم بده الان چند روزه زیر دلم درد میکنه حس سنگینی دارم زیر شکمم ،....میترسم باردار باشم. 

خانوما تو رو خدا کسی بوده تو دوران شیر دهی باردار شده باشه ؟ علامتش چیه؟ وقتی پریود نمیشیم از کجا بفهمیم حامله شدیم ....تو رو خدا راهنمایی کنید توهم زدم یا ممکنه ....فعلا مسافرتم امکانش نیست بیبی چک بزارم یا آز خون بدم .

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

من شدم

البته پری میشدماااا

ولی خب بچه اولم نه ماهش بود باردار شدم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک اخر منو که همین چنددفیقه پیش زدم رونگاه کن عیییینننن شما هستم پسرمنم۷ماهشه هنوپریودنشدم رابطه با کان دوم داریم همش میترسم ولی دوبار خواب دیدم حامله شدم همش گریه میکنم پسرمم شیرخودمومیخوره وخیییلیییی اذیتت میکنه

خدایا طعم مادری رو به همه زنای دنیا بچشون خیلی شیرینه🤗🤗
2720

توو دوران شیردهی بارداری اتفاق می افته. با پیش آب هم بارداری رخ میده. سعی کن بهتر جلوگیری کنی.

دوستان عزیزم برای همه منتظران نی نی لطفا یه صلوات بفرستین. ممنون 🙍🙆👪👼👼👼
2714

من اصلا بعد سزارینم پریود نشدم غیر از همون خونریزی بعد زایمانم...،،یه خانومی بهم گفت تا وقتی پریود نمیشی باردار هم نمیشی چون بدنت تخمک گزاری نداره ، راسته؟

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤

من که دخترم یکسال وپنج ماهشه پریودم میشدم الان دوهفته س عقب زدم نرفتم بی بی بگیرم اصلااحتمال حاملگی نمیدم منم کاندوم مثل شما

تمام زندگیم را برای آنچیزی که ازم گرفته بودن هدردادم..  .نه برای آن چیزی بهم داده بودن....

منم از دو ماه بعد زایمان پری شدم ماه قبل اورژانسی خوردم و دوماه پریود نشدم مثل دیوونه ها شدم گفتم حامله م ... ولی خداروشکر بعد دوماه دیروز پری تشریف آورد بالاخره😊😊😊

آرامبخش ها حافظه ام را پاک کرده اند ..اما     دلم میگوید من کسی را بسیار دوست میداشتم...
تاپیک اخر منو که همین چنددفیقه پیش زدم رونگاه کن عیییینننن شما هستم پسرمنم۷ماهشه هنوپریودنشدم رابطه ...

ممکنه بدون پریود شدن باردار شد؟ خوب از کجا بفهمیم ؟ دقیقه یه دقیقه که نمیتونم بیبی چک استفاده کنم

2706