2737
2734
عنوان

داداشم میگه بدبخت اونی که تورو بگیره😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار بگن اینده مهمه اتفاقابخاطر همون حرفا هرموقع دعوامون میشد یا به مشکل میخوردیم اصلا بروم نمیاوردم ...

من کتک بخورم زنگ میزنم پلیس (البتع برای ترسوندن)😐آره منم مشکلم یا خودم حل میکنم یا مشاوره وفرد درستش وارد عمل میشم

2731
من کتک بخورم زنگ میزنم پلیس (البتع برای ترسوندن)😐آره منم مشکلم یا خودم حل میکنم یا مشاوره وفرد درست ...

من چون زندگیمو دوست داشتم و همسرم بیماره یجورایی چون تو بچگیش باباش خیلی ضدو نقیض تربیتش کرده یجورایی عمدی نبود پزشکی قانونی و این چیزا نرفتم. بعد اونم تکرار نشد تجربه خیلی تلخی بود. ،

درکل میگم اگه اون حرفا نبود بدو بدو میرفتم و ابروی خودمو شوهرمو میبردم اخرم میومدم دوباره سر زندگیم دست از پا دراز تر ولی اون حرفا باعث شد بخودم تکیه کنم و یدونم غیر خودم هیچکسو ندارم پس باید مشکلاتمو حل کنم

برسه روزی که منم تیکر بزنم
2738
فکر کنم توام مثل من اخلاقت تنده وتحمل نداری باید اون لحظه طرفو بشوری بزاری کنار وگرنه دق میکنی

آره خیلی کم پیش میاد بزارم سرفرصت

ولی خاله ام میگه سیاست داشته باش خیلی باهام حرف میزنه یکم موثره بوده تا حالا

آره خیلی کم پیش میاد بزارم سرفرصت ولی خاله ام میگه سیاست داشته باش خیلی باهام حرف میزنه یکم موثره ب ...

درست میگه خیلی جاها نباید ادم ارزش خودشو بیاره پایین چون حرف پیش پا افتاده ای هست منم خیلی بهتر شدم البته من بواسطه شوهرم چون اوتم تنده وقتی دعوا میکنیم طوفان میشع ساختمون میلزره ت این یه سال فهمیدیم داد و دعوا بجایی نمیرسه جفتمون ضربه میخوریم مخصوصا وقتی دست روم بلند کرد مکنه افسردگی گرفتم اونم نابود بود تا یه مدت شبا گریه میکرد و تو چشام نگاه نمیکرد دیدم برامون گرون تموم میشه  الان خیلی تغییر کردیم خداروشکر توام تو زندگیت ضر به میبینی یاد بگیرحرف حقو چطوری و کجا بیان کنی

برسه روزی که منم تیکر بزنم
چی؟گرگ تو خونه نباشی تنها؟؟یعنی چی

منظورم اینه که امیدوارم فقط توخونه سلیته نباشی ویه روزی ازدواج کردی انشاالله جلوشوهرتم ازحقت دفاع کنی ویاحتی توجامعه

خواهربزرگه ی من جواب یه ملتومیده ولی جلوی شوهرش مث موشه

منظورم اینه که امیدوارم فقط توخونه سلیته نباشی ویه روزی ازدواج کردی انشاالله جلوشوهرتم ازحقت دفاع کن ...

مگه یک نفر میتونه اخلاقش عوض کنه 

حتما شوهر خواهرت خیلی باسیاسته🤣تو جامعهههه که هیچی همش میگم مامانم وداداشم مظلومه