2737
2734
عنوان

بارداری و نخوندن نماز

| مشاهده متن کامل بحث + 4997 بازدید | 77 پست
ختم بگیر وسط دو تا نماز و بعد نماز صبح و اینکه انرژی بد رو پاک میکنه کلا خوبه خوندنش 

اره تجربه کردم تو اولی و قبلا اما بعد زایمان و تا الان ک باردارم نخوندم هرچی میگم از امروز باز نمیشه

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم خیلی نماز و قرآن میخوندم نماز شبمو ترک نمی کردم حالا برعکس دخترم صدای اذان میشنوه تلوزیونو میبنده علاقه ای به قرآن خوندن نداره  انشالله بزرگ شد حداقل راه درستو انتخاب کنه

2728
حس بدی دارم میترسم خدا بخاد یه جوری حالمو بگیره بخدا دلم میخاد اما انگار نمیشه

فکرنکنم اینطور که میگی بشه ولی شما که انقدر نمازخونی الانم بخون.اگه نمیتونی نشسته بخون . خوابیده بخون ولی بخون حیفه

الان پنج میلیارد نفر نماز نمی خونن تو بارداری بچه شون طوریش میشه؟ یه مقدار مهربون تر در مورد خدا فک ...

اخه سر دخترم خیلی مقید بودم و ارامش داشتم الان از نظر روحی هرروز داغون تر میشم با این فکرا

خدایا منو یه دل سیر ببخش

تعجب میکنم ازاوناییکه میگن چه ربطی داره؟ بروزندگینامه مراجع روبخون ببین چه پدرومادرشون سختی کشیدن تابچشون بشه این حالامابااین تنبلیمون وکاهلیمون خدابه دادمون برسه حتمااستارتر براش مهمه که براش تاپیک زده اگه ایمان برات مهم نیست نخون امااگه بچت دوس داری مومن بشه بخون عزیزم گاهی نماز هل میخواد یه تکون به خودت بده نمازمنفعتی براخدانداره اما اینقدربراخودمون سودوفایده داره که تودینمون بعدازپذیرفتن واجبه آرامش دنیا وآخرته 

من 1401اومدم تاپیکای قبلی مال خاله🙄
اول ازهمه توبه کن بعد به این فکر کن که ترک نماز ترک واجبه وممکنه چقدر اثر بد رو جنینت بزاره. اینجا ح ...

همین دیگه میترسم برا ایندش یا هرچیزی اصلا دلم میسوزه براش ک تو دخترم انقد مقید و این حتی یه صلوات نفرستادم خیلی میترسم چطور شرو کنم 

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2738
همش فک میکنم یا بچه طوری میشه یا زندگیم یا ایندشون نمیدونم مس خوره افتاده ب جونم

یه خورده مطالعه کن عزیزم. بیشتر این فکرهای نا بجات به آرامش بچه ات آسیب میزنه. 

تو میتونی به هر زبون و روشی که بهت آرامش میده با خدا حرف بزنی. خدا مثل بنده هاش نیست که از کسی انتقام بگیره.. مطمئن باش با زبون دلت بهتر میتونی صداش کنی.

نماز از واجباته و وظیفه شرعی ماست.اینکه نخونی خدا بخواد حالتو بگیر فکر اشتباهیه،نماز وظیفس نخونی بر ذمه ی شماست.خدا هیچوقتی با بنده هاش لج و لجبازی نمیکنه.اما نمازتون رو بخونید چون هم خودتون احساس رضایت و سبکبالی میکنی هم اینکه مطمئنا در فرزندتون تاثیر مثبتی خواهد گذاشت

فقط اراده کن و تنبلی نکن

همگی دعات میکنیم 

چقدر خنده به سیمای شما می آید  
تعجب میکنم ازاوناییکه میگن چه ربطی داره؟ بروزندگینامه مراجع روبخون ببین چه پدرومادرشون سختی کشیدن تا ...

والا خیلی میترسم ک اینده ی بدی داشته باشه و ب سمت بدی کشیده بشه دیوانه میشم از فکرش دلم میخاد یکی دستمو بگیره متاسفانه شوهرم هرگز نمیخونه ک حداقل بگم صب بیدارم کنه باهم باشم سر دخترم وادارش میکردم و اونم میخوند تاثیرش رو واقعا میدیدم 

خدایا منو یه دل سیر ببخش

نماز فقط ب حال خوشت کمک مکنه وگرنه چیزی نیس ک خدا بخاطر نخوندش تلافی کنه

حق الناس و اینا مهمه حق اله خدا میبخشه و میشه قضاشو خوند یا پول داد و بخونن ولی حق الناس رو باید جدی بگیری

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
نماز از واجباته و وظیفه شرعی ماست.اینکه نخونی خدا بخواد حالتو بگیر فکر اشتباهیه،نماز وظیفس نخونی بر ...

ممنونم ❤️ واقعا باخوندنش ارامش داشتم ک الان ندارم دیگ

خدایا منو یه دل سیر ببخش
2706