2703
2553
عنوان

بارداری و نخوندن نماز

4875 بازدید | 77 پست

سلام خانوما لطفا کمک کنید هم جواب هم یه مشاوره 

توروخدا تیکه نندازید

من توبارداری اولم جز اینکه نمازم سروقت بود قران و دعا هم میخوندم کلا خیلی خوب بودم و روحیم عاااالی اما از بعد زایمانم دیگه نماز نخوندم اوایل بد نبودم اما دیگ نخوندم نمیدونم چم شد بعد ۹ماه باز باردارشدم هرکار میکنم نمیشه نماز بخونم خیلی داغونم اخه تو بارداری اول انقد حال خوشی داشتم... 

الان ۷ماهم میترسم خیلی میترسم نکنه بخاطر نخوندن نماز بچم طوری باشه یا چیزیش بشه و یا اینکه ادم بدی بشه عذاب وجدان دارم 

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

ترس از دست دادن ترس ید شدن ترس مشکل داشتن ترس ترس ترس و اینکه نمیتونم برگردم... 

سر دختر اولم اگ رابطه هم داشتم نصف شب همون موقع دوش میگرفتم اما الان میخابم تا صب

خدایا منو یه دل سیر ببخش

من استراحت مطلق بودم از ماه اول تا الان که 32 هفتمه نشسته میخونم اصلا هم اذیت نمیشم.یه صندلی میزارم جلوم مهر میزارم روش خیلی خیلی راحته.

حتما بخون.ما خودمون محتاج ارتباط با خداییم که همه جوره بهمون ارامش بده.حتی بعد زایمانت اگر درد داری دراز کشیده میتونی بخونی.در هر صورت نماز خوندن چاره داره

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

سعی کن بخونی اگه نمیتونی نشسته بخون ، من خودم تو بارداری نشسته میخوندم از بس که حالم بد بود . الان بعد زایمانم هم بدنم کم میاره تنبل شدم ولی به زحمت هم که شده میخونم فقط صبح ها نمیخونم همیشه ....،😶

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤
2706