2733
2734
عنوان

زنداداش بیشعور من...

| مشاهده متن کامل بحث + 5329 بازدید | 167 پست
عزیزم یه سوالی دارم چرا شب برای خواب خونشون موندین؟به نظرم با این آدم اگه میخواین رفت و آمد کنین ساع ...

خونمون تهرانه یه وعده اوندیم بزور نگهمون داشت داداشم این یک کلمه هم تعارف نمیکنه من اصلا راضی نبودم بمونیم بخدا

شب حنابندون خودم خونه داداشم خوابیدم خدا شاهده یه تشک و پتو نداد بهم مثلا شب عروسیم بود 

مامانم یدونه متو مسافرتی پیدا کرد انداخت روم 

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما اسفند دود میکنیم بالا سر هر کی بگیریم یعنی اون طرف چشم نخوره 😂اگه بالاسر تو اورده خواسته تو هم چ ...

بخدا انگار که اصلا رو سرم دود کرده بود دهنم و حلقم پر از دود شده بود از بوی تند اسفند و صدای جیغ خانم بیدار شدم 

2731
دیگه پامم نمیذارم  اونا خودشون میان من و همسرم سنگ تموم میذاریم نمیذارم دست به چیزی بزنه

ب داداشت بگو حالا ک ما چشممون شوره به خانمت بگو دیگه نیاد خونم

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
میدونم چی میگی عزیزم ما هم تو فامیل یه بیشعوری مثل ایشون داریم تو فرض کن بری ۴ساعت تو خونش بشینی بعد ...

اینم تازه ازدواج کرده همین بود بلداز ظهر میرفتی خونش پانمیشد برات یه لیوان آب بیاره

الان مثلا خیلی عاقل شده که اجازه داده یه شب خونش بخوابی

2738
طفلک همتون. اینا که پاشون اینجوری همش تو دعانویسه خیلی اطرافیانشون مصیبت میکشن. چطوری جرعت کردی بری ...

نمیرفتم داداشم خیلی اصرار کرد

میگه نمیای خ نمون که منم نیام منم نمیتونم بهش بگم زنت بیشعوره وگرنه داداشم بخدا برامون سنگ تموم گذاشت واسه دو نفر مهمون غذا درس نمیکنه از بیرون میخرن

بعد یجا برگشت به من گفت سمیرا نیمروهاش خوشمزه ن!

میخواستم بگم توهم کبابات خوشمزه ن ولی باززززز هیچی نگفتم.😐😐

من اصلا دلم نمیخواست شب خونش بخوابم چون هیچوقت تشک و پتو برات نمیندازه دیشبم داداشم برا اولین بار آو ...

مگه شهر دیگه ای هستید؟

ببین خیلیا از جلمه خودمن اصلا دوست ندارن مهمون شب خونه شون بمونه، من حاصرم دو روز شام و ناهار پذیرایی کنم ولی شب خونه ام نخوابت، خیلی برام سخت و سنگینه، اصلا به شدت بهم میریزم کسی بمونه

ب داداشت بگو حالا ک ما چشممون شوره به خانمت بگو دیگه نیاد خونم

ما هیچی نمیگیم داستان درست میکنه اینو بگم که شر راه میندازه

کلا خیلی خودشو بالا میگیره ۱۰ سال از من کوچیکتره ولی یه ذره احترام سرش نیست

کلا تو زندگیشون دخالت نکردم ولی این رفتارش واقعا توهین بود

ما هیچی نمیگیم داستان درست میکنه اینو بگم که شر راه میندازه کلا خیلی خودشو بالا میگیره ۱۰ سال از من ...

یعنی با این‌چیزا ک تعریف کردی قدر عروسامونو دونستم تازه فهمیدم چقد احتراممو دارن

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
شما مهمونی میرین تا ۴ صبح میمونین ؟؟؟؟؟؟ من که تحملم تا یک شبه تمام

نه عزیزم تا ۴ صبح بیدار نبودیم بیدارمون کرد یک شب موندیم خونه داداشم اونم بعد از ۴ ماه زیاده؟ مهمون برای من میاد یک هفته میمونه اینجوری نکردمم

همینا هم هرموقع اومدن حداقل دوشب موندن 

حتما شماهم اینجوری مهموناتونو جواب میکنین

مگه شهر دیگه ای هستید؟ ببین خیلیا از جلمه خودمن اصلا دوست ندارن مهمون شب خونه شون بمونه، من حاصرم د ...

خودش میاد دو سه شب میمونه بدون اینکه به چیزی دست بزنه 

من ۲ ماه تموم خدنواده شوهرم خونه م بودن اینجوری ادا در نیاوردم 

اصلا اصلا هم راضی نبودم شب بمونم دیگه هیچوقت هم خونش نمیررم

آدم انقدر بیشعور صبحش اول وقت هم رفتم خونه مادرم

2706