2726
عنوان

زنداداش بیشعور من...

| مشاهده متن کامل بحث + 5329 بازدید | 167 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نصفه شب دعانویس ؟؟؟؟؟ چه ساعتی؟؟

ساعت ۴ صبح بخدا 

شما باشین بهتون برنمیخوره؟

اونجا غیر ما کی بود که بهش چشم بزنه خیلی دلم شکست..

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍
2728
دعا نویس مگه جغده؟ اون ساعت😄

انقدر جیغ و داد کرد داداشم مجبور شد چکار کنه من از صدای جیغ این و از بوی تند اسفند بیدار شدم

انگار آورده بود روی سر من دود کرده بود..😔😔

بیچاره مریضه😐

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

عزيزم شما بهتره بيننده باشيد هيچوقتم تو زندگي مشتركشون دلتون واسه داداشتون نسوزه بابا حتما داداشتون خودش از زن زندگيش راضيه واي بخدا مردم تا كي ميخان بيان ازين تاپيكا بزنن عزيزم زندگي هركس به خودش مربوطه هيچوقت واسه زندگي كسي نظري نديد اينجوري اگه باشيد بقيه متوجه ميشن كه راجبه زندگي شما هم كسي نبايد نظر بده عزيزدلم باهم مهربون باشيد حتي اگه شده ظاهري و ارامش همديگرو سلب نكنيد اين نظره من بود و قصد توهين هم نه به شما و نه به تاپيك شما داشتم🌹

من فارسم ولي عاشق كورد و زبان كوردي ام فقط از زبان كوردي هربژي بلدم  هه ر بژي ايران    هه ربژي كورد  
اخه نصفه شب دعا نویس چیکار کنه فوقش اسپند دود میکرد،😂😂

آخه اصلا قضیه یه چیز دیگه بود پشه نیشش زده بود داداشم گفت توی راه آروم شد و دیگه گریه نکرد این جنیه

چ مزخرفه من بودم پامم خونش نمیزاشتم مثلا میخواسته بگه شما چشمش زدین 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
ساعت ۴ صبح بخدا  شما باشین بهتون برنمیخوره؟ اونجا غیر ما کی بود که بهش چشم بزنه خیلی دلم شکست ...

عزیزم یه سوالی دارم چرا شب برای خواب خونشون موندین؟به نظرم با این آدم اگه میخواین رفت و آمد کنین ساعت زیادی نباشه بهتره ،احترام آدم بیشتر نگه داشته میشه.

2706