2726
عنوان

زنداداش بیشعور من...

| مشاهده متن کامل بحث + 5329 بازدید | 167 پست
نصفه شب بچه یه سالش گریه میکنه پاشده داداش و مامانم رو برداشته برده پیش دعا نویس که بچم چشم خورده

نصفه شب دعانویس ؟؟؟؟؟ چه ساعتی؟؟

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا... این یه نقطه ها دیگه چیه

یعنی پر بازدید شو. اونوقت منه بدبخت تاپیک میزنم ک کسی راهنماییم کنه پشه هم پر نمیزنه تو تاپیکام از این ب بعد منم با سه نقطه میرم جلو 😂

2728
نصفه شب بچه یه سالش گریه میکنه پاشده داداش و مامانم رو برداشته برده پیش دعا نویس که بچم چشم خورده

خب چیه مگه 

شاید چشش کردین

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌

ساعت ۴ صبح آخه دعا نویس هست

من خواب بودم فکر کنم رو سرمن اسفند دود کرده بود بخدا بیدار شدم تا توی حلقم رفته بود

خیلی دلم شکست من هزار بار به بچش گفتم ماشالله

این فکر کرده من چشمش زدم یا شوهرم😔😔

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍
یعنی پر بازدید شو. اونوقت منه بدبخت تاپیک میزنم ک کسی راهنماییم کنه پشه هم پر نمیزنه تو تاپیکام از ا ...

رمز موفقیت سه نقطه بوده😂😂

خدای من به دل همه بنده هات ارامش بده، خدایا خودت حافظ بچم باش...

دعانویس هام خدماتشون بیست و چهارساعته شده؟خوب همه ی بچه های یک ساله ممکنه نصف شب گریه کنن عجیب نیست که

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
من که ازین جور تاپیک ها زود میرم ..شماهم برین و پست نزارین تا  دیگه ایجوری تاپیک نزارن...

من که زود تایپ میکنم چقدر بی طاقت

میشه واسه سلامتی و عاقبت بخیری پسرام صلوات بفرستید😍😍
2706