2737
2734
عنوان

یه ضد افتاب خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 48281 بازدید | 60 پست
Avene

حس نمیکنی اون تقییر کرده و مثل قبل نیست؟؟یافقط من اینجورم؟/:😑

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الارو تبلیغاتشم زدن کنار خیابون

قبلا میزدم خیلی راضی نبودم واسه همین درموبای میزدم به نظرم اونم یه کم سنگین بود

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍
2728
جدی؟ از چه  لحاظ

پزشکا اکثرا توصیه میکنن.کاورش عالیه.چرب نیست.ضدآکنه هست.

ﻭﻗﺘﯽ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﻣﺴﯿﺮ ﻣﻮﺭﭼﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﯼ،ﻣﻨﺘﻈﺮ ﻧﻤﯽ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﻧﮕﺸﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ؛ﺑﻠﮑﻪ ﻣﺴﯿﺮﺵ ﺭﺍ ﻋﻮﺽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.️ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﮐﻨﺎﺭ ﺩﺭﯼ ﮐﻪ ﺑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ نَایست...ﺩﺭﻫﺎ ﺑﺴﯿﺎﺭﻧﺪ...ﭼﻪ ﺑﺴﺎ خداوند ﺗﻮ ﺭﺍ ﺍﺯ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﺤﺮﻭﻡ ﮐﻨﺪ ﺗﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺭﻭﺯﯼﺍﺕ ﮔﺮﺩﺍند... 👌
2738
حس نمیکنی اون تقییر کرده و مثل قبل نیست؟؟یافقط من اینجورم؟/:😑

من ایران نیستم. اونایی که تو ایرانه به نظرم اصل نیست. چون من میخرم ۳۰ دلار، ولی داروخونه توی ایران میگفت ۱۶۰ تومن!

چرا رنگی؟رنگی ب مرور پوست رو چروکیده میکنه و شل میکنه در کل خوب نیست...

میخوام برم مسافرت میخوام یه کم حالت کرم پودری هم داشته باشه که نخوام چیزای آرایشی استفاده کنم

ضدافتاب فتودرم اکنه مت بایودرما برای پوستای چرب و جوش دار

خودت استفاده میکنی؟ راضی هستی؟ 

واقعا....من همیشه رنگی میزنم

اره رنگی میگن خوب نیست زیاد...من فقط یک بار رنگی گرفتم اونم اشتباهی شد وگرنه تاحالا استفاده نکردم

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2706