2726

میگن سکه زیاد میره بالا 

خوب اونم طلا هست 

یا میگن سکه حباب داره زیاد

اما طلای زینتی کم کم بالا میره یاپایین میاد

مگه هردو جنس طلا نیست  یک نفر منو توجیح کنه

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سکه یجور حالت دلال بازی پیدا کرده .پس خرید و فروشش فرق داره با طلایی که هم مالبات میخاد هم اجر داره هم مصرفیه.با سکه کار خاصی نمیشه کرد فقط چنبه ی پس انداز داره .طلا حکم مصرفی داره

مثل قیمت زمین خام با قیمت یک واحد اپارتمان .

فک کنم همچین چیزی میشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

فرقی نداره هر دو گرمی یه قیمتن تفاوت ندارن فقط طلا زینتی اجرت و مزد ساخت داره اگه استفاده نکنی ضرره بخری ولی سکه نه دستمزد نداره هر وقتم بخوای بفروشی ده تومن کمتر ازت میخرن

" دیدم که آدمی، اَز آدمی دریغ میشود "
سکه موقع خرید وفروش چیزی نمیگیرن؟ یه قیمت روز میخرن؟

نه یه قیمت فروش میخرن .مثلا میگن الان سکه دو تومنه .فروشش یکو هفتصد هست

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
2706