2726
عنوان

کیا مثل من بی حال و کم انرژی شدن جدیدا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 45 پست

منم همیشه بیحالم تازه آزمایش دادم فهمیدم التهاب تو بدنمه آز روماتیسم دادم منفی بود حالا یه سری آزمایش تکمیلی دیگه باید بدم

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همه که اینجوری هستین؟درمان نکردین خودتونو؟من ی نوروبیون زدم امروز شارژم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
یه انگیزه پیدا کن

انگیزه چی اخه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
من تاحالانزدم امکان داده از اون باشه؟؟؟

والا من خودم بیمارستان کارمیکنم..از دکتر پرسیدم صبح..گفت ۳تابخر..هفته ای یدونه بزن ش ا ر ژ میشی..مطمعنا ویتامین ب بدنت کم شده..ی مدت رژیمم گرفتم 

خوابیدنم ی چیز عجیبیه . همش دلم میخواد بخوابم😢

منم خوابالوام ولی صبح ۷مجبورم بیداربشم..

من چندساله اینطوریم.سنمم بالانیس.ازمایشم اوکی بود.امانمیدونم چراانرژی ندارم.البته گاهی کم پیش مباد سرحالم انرژی خوبا.امااکثر اوقات بی حوصله وخسته

خدایااااا شکرت...
من چندساله اینطوریم.سنمم بالانیس.ازمایشم اوکی بود.امانمیدونم چراانرژی ندارم.البته گاهی کم پیش مباد س ...

دکتر صبح میگفت از کمبود ویتامین ب هست که بدن سست وبی حال میشه..

2706