2410
2553

خانوما من ی مدتیه خیلیی بی حالم..آزمایش دادم همه چی نرماله..فشارم همیشه پائینه..چندروزه شربت سانستول خریدم خوردم امروزم آمپول نوروبیون زدم ی کم بهترشدم..دوروز قبل حال نداشتم از جام پاشم..سرگیجه هم زیاددارم..البته یکساله دارم کلی دکتررفتم علتش مشخص نشد..همه چی نرماله😐به خورد وخوراکمم میرسم..نمیدونم چمه.البته باشگاهم میرم هفته ای ۳روز..نزدیک ۲ساعت کارمیکنم..شاغلم هستم.بچه کوچیکم دارم🙄

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
شوهر کن

عزیزم میگه بچه کوچیک دارم

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
شوهر کن

پس بچه کوچیکم ازکجا اومده؟😀

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706