1345
1341

خانوما من ی مدتیه خیلیی بی حالم..آزمایش دادم همه چی نرماله..فشارم همیشه پائینه..چندروزه شربت سانستول خریدم خوردم امروزم آمپول نوروبیون زدم ی کم بهترشدم..دوروز قبل حال نداشتم از جام پاشم..سرگیجه هم زیاددارم..البته یکساله دارم کلی دکتررفتم علتش مشخص نشد..همه چی نرماله😐به خورد وخوراکمم میرسم..نمیدونم چمه.البته باشگاهم میرم هفته ای ۳روز..نزدیک ۲ساعت کارمیکنم..شاغلم هستم.بچه کوچیکم دارم🙄

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

خب تو خیلی فعالی

منم یه مدته همش چشمام سیاهی میره و بیجون و بیحالم

به شدت بی اشتها و ضعیفم...

من همیشه ام رو تخت افتادم بیحال و بی انگیزه

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350
شوهر کن

میگه بچه کوچیک دارم 

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک...
شوهر کن

عزیزم میگه بچه کوچیک دارم

السلام عليك يا اباعبدالله 🖤🏴 شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

من یک سالی هست اینجور شدم 

قبلا خیلی پر انرژی و فعال بودم

الانم که بخاطر بارداری حال ندارم از جا بلند شم

تا بلند میشم دنیا دور سرم میچرخه و حالت تهوع نمیزاره نفس بکشم

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر کن

پس بچه کوچیکم ازکجا اومده؟😀

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
1288

منم همیشه بیحالم تازه آزمایش دادم فهمیدم التهاب تو بدنمه آز روماتیسم دادم منفی بود حالا یه سری آزمایش تکمیلی دیگه باید بدم

محرم اومد یا امام حسین امیدم به خودته نذار تو این ماه عزیز دست خالی برگردم به حق علی اصغر شیرخوارت علی کوچولوی منو شفا بده آمین💖💖💖

یه انگیزه پیدا کن

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) 1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

منم همیشه بی حالم.

امروز ساعت 12ونیم ازخواب پا شدم دوباره ساعت2ونیم خوابیدم تا پنج و نیم😐

خدایا هزار مرتبه شکر واسه این شازده پسری ک بهم هدیه دادی.خودت مواظبش باش😍😘.خاله هه واسه سلامتی نینی ام ی صلوات میفرستین ممنونم
1364