2726

دیگه اشکی نمونده برام

نمیدونم ب کی بگم از کی بخوام

سرطان مری 

😔

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم غمتو درک میکنم اما مادربزرگتون یه عمر زندگی سلامت در کنار عزیزانش داشته، ما تازگیا فهمیدیم یه بچه چهارساله از اطرافیان سرطان خون گرفته، از اینکه فکر کنم چقدر قراره درد بکشه بیزارم.... هیچی از دلخوشی دنیا ندیده

کم گوی و گزیده گوی، چون دُر. 
درچه مرحله ایه؟؟

نمیدونم تازه نمونه برداری کردیم از توده معلوم نیست خوش خیمه یا بدخیم 😔

دوس دارم خوب باشم و از زندگی لذت ببرم چون هزاران هزار آدم الان توی برزخ دارن به خدا التماس میکنن تا ثانیه ای به دنیا برشون گردونه ... دارم برای خوب بودن و خوب دیدن و بخشیدن تلاش میکنم
عزیزم غمتو درک میکنم اما مادربزرگتون یه عمر زندگی سلامت در کنار عزیزانش داشته، ما تازگیا فهمیدیم یه ...

من مادرم تک بچه اس 😔 هممون ب مادربزرگم وابسته ایم به خصوص پدربزرگم 😔

خدابزرگه من واسه شفاشون يه ایة الکرسی ميخونم 

مرسی عزیزم 😔

2706