2737
2734
شیرینی مراسم عقد و عروسی کلا با داماده

تا جایی ک من دیدم و میدونم کل پذیراییی عقد با عروسه کل پذیرایی عروسی با داماد

الان ب مامانم میگم میخنده شیرینی عقد با داماده اینجا فقط داریم میشنویم ما

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدیدا تبریز نصف نصف شده همه چی نصف 

یعنی اگه ۵۰ میلیون خرج برداره ۲۵ میلیونش برا داماده ۲۵ میلیونش برا خونواده عروس

متاسفانه اینجوری شده الان 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵
2728
تا جایی ک من دیدم و میدونم کل پذیراییی عقد با عروسه کل پذیرایی عروسی با داماد الان ب مامانم میگم می ...

اگه ترک خود تبریز باشین نمیخندین رسم ما اینا شیرینی و کیک داماد تهیه میکنه اجیل و میوه و بستنی خونواده عروس چه عقد و چه عروسی شام عقد با خانواده دختر  و شام عروسی با خانواده داماد که شیرینی عروسی باید ۳ نوع باشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود

من پدرم عقد گرفت وشب هم شام داد ميوه و اجيل و كيك و شيريني هم خودمون داديم

پدرم گفت مهمون خونه من مياد من نميتونم بگم برا مهموناتون خوردني بياريد

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738
اگه ترک خود تبریز باشین نمیخندین رسم ما اینا شیرینی و کیک داماد تهیه میکنه اجیل و میوه و بستنی خونوا ...

مامانم خوده تبریز ولی اینجوری رسممونه

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم

ارایشگاه ولباس عقد که کلا برعهده داماده میمونه جشن وتالار که اونم با توافق صورت میگیره برامن میوه برعهده پدرم بود شیرینی وبقیه مخلفات تالار برعهده همسرم کرایه تالار هم نصف نصف شام عقد برعهده پدر دخترخانمه که اکثرا فامیلای نزدیک خودشون با دوسه نفرم فامیلای داماد.برابرادرم کل خرج تالار ومیوه برعهده پدرم شد وخانواده عروس فقط شیرینی خریدن پول تالارم انداختن روپورویی ندادن.بعضیا کرایه تالارو میدن وطرف مقابل وسایل پذیرایی بستگی داره به چه صورت توافق بشه

منم اینطور میدونم خواستم مطمئن بشم

همینه عزیزم مطمعن باشین گاها رسم های دیگه هم هست که مال شهرستانهای اطراف تبریز یا ترکای شهر های دیگه است هزینه ارایشگاه و لباس و اتلیه هم کلا با پسره

فقط هزینه تالار و پول غذا نصف میشه

جدیدا حتی آرایشگاه و فیلم بردار و حتی لباس عروس هم نصف شده 

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵
من پدرم عقد گرفت وشب هم شام داد ميوه و اجيل و كيك و شيريني هم خودمون داديم پدرم گفت مهمون خونه من م ...

عزیزم نمیگن بیارین خودشون حتما میارن حتی زنگ میزنن تعداد مهمونارو میپرسن

2706