2726
چه امضا بامزه ای امیدوارم همیشه شاد باشی واحساس خوشبختی کنی... منم از این موجود کوچولوی 50سانتی دلم ...

ممنون عزیزم

انشالله انشالله از ۵۰ سانتی های شیطون هم به زودی قسمت شما بشه وقت نکنی بری توالت ازبس شیطون باشه😁

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ممنون عزیزم انشالله انشالله از ۵۰ سانتی های شیطون هم به زودی قسمت شما بشه وقت نکنی بری توالت ازبس ش ...

مرسی عزیزم ان شاا.. ان شاا...   

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
دوستان شما حمام رو با چی میشورید ک برق بزنه؟ با اجازه ی استارتر

تاییت ماشینی و وایتکس رو قاطی میکنم.با فرچه میکشم ب کاشیها.تمیز میشه

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

جوهر نمک عالی میشه.اما برای کاشی و سرامیک ضرر داره و ب مرور زمان رنگشونم تغییر میده

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍

منم با همین روش عزیزم

ولی شنیدم سیف کرمی هم خوبه. شما استفاده کردین؟ بعضیا میگن عالیه بعضیا میگن لک میندازه.

...

منم از صبح خیلی کار کردم .. پسرم رو بردم آرایشگاه..

نهار اش جو گذاشتم..

سه سری لباس شستم .. مبلا رو جابه جا کردم و تمام زمین رو طی  کشیدم.. وسایل برفی رو آشپزخانه رو برق انداختم .. فرش رو بردم حیاط تکون دادم .. اهان حیاط هم شستم ‌.میز و صندلی هاش رو ..

الانم میخوام اتاق خوابم رو شروع کنم به رنگ زدن .. همه وسایلش رو آوردم بیرون..

استارتر پاشو که آدم اگه همت کنه و تنبل نباشه قله اورست هم میتونه فتح کنه .. تمیزی خونه که چیزی نیست

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
جوهر نمک عالی میشه.اما برای کاشی و سرامیک ضرر داره و ب مرور زمان رنگشونم تغییر میده

آره منم سالی چنبار فقط از جوهرنمک استفاده میکنم. وختایی ک حس کنم رسوبا مقاوم شده

البته من خیلی زود به زود میشورم

حمامم همیشه باید تمیز باشه نمیدونم چرا اتقد حساس شدم رو حمام

...
منم از صبح خیلی کار کردم .. پسرم رو بردم آرایشگاه.. نهار اش جو گذاشتم.. سه سری لباس شستم .. مبلا ر ...

چجوری رنگ میزنین اتاقتونو؟؟ هزینش چند در میاد؟ خودتون تنهایی میزنین؟

...

بهتره ببریش یسره اتاق و کارتونو الان بکنین بعد اونو بخوابون خودت پاشو کاراتو بکن

انرژی میگیری😂🖒

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
2706