2726
عنوان

کی این قوانین و رسم های مسخره تموم میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7428 بازدید | 532 پست
چه خوب کاش من اونچا ها به دنیا اومده بودپ نه به خاطر این چیزا دوسشون دارم خوشم میاد ازشون

ببین عزیزم شما که داری و۲۵۰واسه خواهرت جهاز گرفتی داری اینو رواج میدی که بقیه هم این کارو بکنن جوونهامون گناه دارن رحم کنید تورو خدا چقد ما دختر پسر مجرد داریم که جرات ندارن سمت ازدواج برن

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا
من هرچي اصفهاني تا حالا ديدم به شدت خسيس بودن حالا چطوري ميان انقدر جهاز ميدن من نميدونم والا

میشه لطفا توهین نکنی الکی

تا حالا عروسیا و مهمونیای اصفهانیا رو دیدی 

هیچ جا انقدر خرج نمیکنن !!

قبرستون ها پر از آدماییه که منتظر یه روز فوق العاده بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منوشوهرم اصلاکسی بهمون جهازنداد 😔😔به هزارزحمت خودمون لوازم اولیه زندگی روفراهم کردیم 

چه حس خوبي داشتين وقتي خودتون خريدين 

خيلي خوبه

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
2728

واقعا اینقدر هزینه میکنین پس چرا من سیسمونیم پارسال شد ۱و نیم میلیون😓

کلا اطرافم ندیدم همچین هزینه ای کنن فوقش سیسمونی ۵ تومن بوده که داماد خریده خوزستانم

خدایا به امید خودت نه بنده های بیخودت
تا زمانیکه که خانواده دختر هم از داماد توقعی نداشته باشن اینجوری کسی هم توقع جهاز و سیسمونی انچنانی ...

من و شوهرم جفتمون اصفهانیم ولی خانوادم اصلا توقعی ازش ندارن مهریه هم خونه گرفتم اما ی دنگ ک نسبت ب بقیه خیلی کمه.اما ماشاااااالا از توقعی ک دارن برا جهاز بردنم😞

😂😂

جدی میگم😅

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست
ببین عزیزم شما که داری و۲۵۰واسه خواهرت جهاز گرفتی داری اینو رواج میدی که بقیه هم این کارو بکنن جوونه ...

من دارم اعتراض میکنم خودم بخدا دارم خل میشم بابام گناه داره دلم میسوزه واسش

عزیزم من که هیچی نخریدم والا در عوض به شوهرم سخت نگرفتم(:

جهاز زیاد نخریدم عروسی انچنانی هم نخواستم خیلیم خوبیم الحمدالله (:

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
چند سال پيش؟! فقط خورده ريز خريدي حتما  وسيله سنگين كه الان يه قلمش هم بيشتر از اينه

تقریبا ۶ سال پیش . ما رسم داریم سه کالا سنگین پسر بگیره 

بله درسته الان فقط یخچال ده تومنه

واقعا چه فایده ای داره؟ بالای خط فقر باشی و زیر خط فهــم😕

ماهم همه خرجا با پسره هممممممممه ها😐

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2706