2733
2734
عنوان

کی این قوانین و رسم های مسخره تموم میشه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7428 بازدید | 532 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا جهیزیه امکانش هست ۲۵۰بشه ولی سیسمونی مگه چی میخای بگیرید ک ۵۰تومن میشه😗زنداداشام سیسمونیشو هفته پیش کامل گرفت نزدیک ۱۰تومن شد بهترین وسیله ها رو مامانش براش گرفته خدایش همه لباساشم مارک بودن اصلا جنس ارزون نخریدن ..

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2728

بالای دویست میلیون جهیزیه رو‌میتونم هضم‌کنم ولی یه بچه مگه چی لازم داره ک‌بشه ۵۰ میلیون!!!!!!!!!!!!!! 

نکنین توروخدا

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
چون ۱۰۰ برابرش رو به پسر سخت میگیرن

نه عزیزم چه سختی ؟؟؟من خودم اصفهانم خیلی پسرا نه خونه دارن نه ماشین جهاز و سیسمونی کاملم میخوان تازه ما باید واسه پا تختی و سیسمونی برا مادر شوهر و خواهر شوهر و برادر شوهر کادو بزاریم

واقعا اصفهانیها انقد پولدارن؟؟؟ 

چاره ای نداریم

پولدارم ک نباشیم با بدبختی جور میکنبم

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
2738
کُردا...بندرعباسیا جهیزیه کامل با طرف پسره حتی پلاستیکا😂😂😂خلی خنده داره

دختر گل میدیم بهشون  توقع داری جهیزیه یا پولدهم بدیم😁باید منت دخترمون بکشن 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
حتی نباشنم باید بدن فرشم حتمن دستباف باشه نقره باید بدن

وای خدا خیلی سخته ولی بنظرم کسی نداشته باشه نمیده حتما دارن که میدن

واقعا چه فایده ای داره؟ بالای خط فقر باشی و زیر خط فهــم😕
ما کوردها هیچوقت اینکارو نمیکنیم کلا خرج مراسم چه عقد و چه عروسی گردن پسره دختر فقط جهاز میبره سیسمو ...

چه خوب کاش من اونچا ها به دنیا اومده بودپ نه به خاطر این چیزا دوسشون دارم خوشم میاد ازشون

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2706