2733
2734

من زدم تو سایت ثبت احوال اصلا همچین اسم هایی ثبت نشده 

فقط اسم سوتیام که لری بود ثبت شده بود 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیچاره بچه هه 🤕🤕

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
من زدم تو سایت ثبت احوال اصلا همچین اسم هایی ثبت نشده  فقط اسم سوتیام که لری بود ثبت شده بود&n ...

من دختر دایی های دوستم بودن خیلی هم جدی داشت حرف میزد

نمیدونم دیگه

سوتیا رو که چندین جا شنیدم

2728
من دختر دایی های دوستم بودن خیلی هم جدی داشت حرف میزد نمیدونم دیگه سوتیا رو که چندین جا شنیدم

اصلا نبود من زدم سوتیا فقط سوتیام را پیدا کرد 

سایت ثبت احوال به روزه امکان نداره اسمی ثبت شده باشه و داخل سایت نباشه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اصلا نبود من زدم سوتیا فقط سوتیام را پیدا کرد  سایت ثبت احوال به روزه امکان نداره اسمی ثبت شده ...

نمیدونم والا باور کن دروغ نمیگم واقعی بود

شایدم مثلا اسمش تو شناسنامه یچیز دیگست نمیدونم ولی دوستم جدی بود

نمیدونم والا باور کن دروغ نمیگم واقعی بود شایدم مثلا اسمش تو شناسنامه یچیز دیگست نمیدونم ولی دوستم ...

نه خدای نکرده نمیگم شما دروغ می گید 

شاید طرف مقابلتون اشتباه متوجه اسم شده 

من اسم دخترمو میذارم نیکا

خوشنام بشه انشالله.فوق العاده نامی زیبا و بامعنا براش انتخاب کردید😍

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2738
2706