2703
2553

سلام.من حدود دو ماه بود با یکی از همکلاسیام دوست شدم.دو ماه خیلی عادی گذشت تا اینکه همینجوری الکی اومدن گفتن که جدا شیم.منم گفتم باشه و قبول کردم.دو هفته بعدش صمیمی ترین رفیقش تو کلاس اومد و بهم پیشنهاد داد.منم بهش گفتم دوست معمولی مشکلی ندارم اما رل نه..خلاصه فرداش دوست پسر سابقم میفهمه و میاد الم شنگه که چرا اینکارو کردی و میخوام دوباره برگردیم....منم اونموقع که ولم کرد خیلی خورد شدم و عذاب کشیدم..فهمیده بودم که اونموقع که من بودمم با یکی دیگه چت میکرده(دختر)منم تصمیم گرفتم انتقام اون عذابایی که کشیدمو بگیرم.قبول کردم باهم باشیم.ادای عاشقارو درکیوردم.مثل خودم عاشقم شده بود.تو همون موقعیت بهش گفتم میخوام جدا شم و بلافاصله رفتم له همون پسر که دوستش بود پیام دادم..باهاش بیردن نرفتم.فقط در حد چت بود که فقط انتقام بگیرم.اونم مثل خودم عذاب کشید....حالا میترسم اگه کسی تو دانشگاه ماجرا رو بفهمه یا خودشون برا کسی تعریف کنن ابروم بره و فکر بد بکنن راجبم .مثلا فکر کنن ازون دخترام..نظر شما چیه؟؟با هر دوشونم قطع ارتباط کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا خودتو باریچه دست این و اون میکنی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714

وقتی وارد دانشگاه شدم قسم خوردم با کسی رابطه عاطفی برقرار نکنم و نکردم...اشتباهت این بود که وارد رابطه شدی و انتقامت واقعا بدتر...این اسمش انتقام نیست تخریب خودته...متاسفانه الان نمیشه جمعش کرد امیدوارم پسره آدم بلشه و کاری با آبروت نداشته باشه

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

نظر من اینه که خیلی دخترها دلشون میخواد تو موقعیت ادامه تحصیل باشند ولی یا فقر مالی دارند یا سطح فرهنگ خانواده هاشون پایینه و در حسرت اون دانشگاهی هستند که شما داخلش دو دو تا به قول خودتون رل می زنید 

بچسبید به درستون لطف خدا و خانوادتون را این جوری پایمال نکنید 

شیطنت بکنید و ولی وقتتون را صرف مسائل بی اهمیت نکنید درستون را بگذارید اولویت زندگیتون 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
وقتی وارد دانشگاه شدم قسم خوردم با کسی رابطه عاطفی برقرار نکنم و نکردم...اشتباهت این بود که وارد راب ...

من اونموقع که رفتم با دوستش چت کردم با خودش قطع ارتباط کردم.کجاش اشکال داره وقتی با کسی نیستی بری با یکی دیگه حرف بزنی

2706