2733
2734
عنوان

کسی هست که شوهرش بچه نمیخواسته؟؟

659 بازدید | 78 پست

بعد که بچه اومد برخوردش چطوری بود؟؟؟یاوفتی خبر بارداریتون رو شنید ،یادوران بارداری؟؟

ما دوسال ونیمه ازدواج کردیم..همسرم تا الان نمیخواست

الانم نمیخواد..ولی گفته اقدام کنیم

ولی من میتررسمم واقعا از نخواستنش

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم 6 ساله ازدواج کردم شوهرم بچه نمیخواست . حالا همش اصرار میکنه بچه میخوام ولی من دیگه بچه نمیخوام .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2728
2738
منم 6 ساله ازدواج کردم شوهرم بچه نمیخواست . حالا همش اصرار میکنه بچه میخوام ولی من دیگه بچه نمیخوام ...

منم میترسم اینجوری شم..یعنی حتما میشمم...

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

دوست خاله ام عاشق بچه اس ولی شوهرش دوست نداره یع بارم وقت رابطه زنه خواسته بودشوهرشو گول بزنه مایع منی نریزه بیرون شوهرش فهمیده بود تادلش خواسته بود زده بودش اینقددلم میسوزه براش نزدیک ۸ ساله ازدواج کردن شوهرش میگه خودم توخانواده پرجمعیتی بزرگ شدم ازبچه خوشم نمیادد 

بله شوهرمن!!

کاملا بی ذوق بود برابچه.البته شخصیتش اینجوریه کلا بی بخاره

اقدام ک کردیم معمولی بود

خبرحاملگی ک دادم گف خب معلدمه دیگه باردارمیشدی این ماه

توحاملگی کاملا بی ذوووق.حتی باهام نیومد سونو جنسیت گف بعدامیاد میبینمش الان عجله ای نیس

و خیلی چیزا دیگه ک گریمو درمیورد.بچه ک اومد شوقو ذوقش دیدنی بود😍😍همه میگفتن وقتی ببیندش میخوادش میترسیدم بازم😍😍

الانم دوسش داره  

لااااااایک ننننکنییید لدفن  
2706