2733
2734

۲ روزه سینه هام وقتی دست میزنم درد داره

همش خوابم میاد...بعضی وقتا هم سرگیجه و نفس تنگی

این ماه کلومیفن خوردم امروز ۲۴ سیکلمه

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧

اره منم اینجوری بودم  البته من بدون قرص و دارو حامله شدم

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
اره منم اینجوری بودم  البته من بدون قرص و دارو حامله شدم

یعنی میشه فقط بخاطر قرص اینطوری شده باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی میشه فقط بخاطر قرص اینطوری شده باشم؟

عقب انداختی؟؟  چون امکانش هس  هم اثرات قرصه باشه   هم علائم بارداری   چون من همش دلم میخواست بخوابم  ولی خوابم نمیبرد   سینه هامم انقدر درد میکنع ک سوتین نمیتونم بپوشم   

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

انشالله که بارداری💓

فقط حیدر امیر المومنین است😍😍حیدر شدی تا بر درت هی در بکوبم🌼🌼🌼با افتخار شیعه ی مولا هستم😎❤❤❤❤علی (ع)موجود غریبی ست.کسی که دوستانش بهترین مردان حق و دشمنانش شقی ترین اصحاب جهل اند.میدانید اینکه بتواند کسی یک تنه در خیبر را از جا بکند ولی وقتی در خانه اش را آتش میزنند دستانش بسته باشد.اینکه بتواند کسی روزها خلیفه وقت باشد و شب ها رهگذر کوچه های یتیم نشین کوفه.اینکه تمام مدینه از غضب حیدری اش قالب تهی کنند و باز همان تمام مدینه جرئت کنند حق مسلمش را غصب کنند.این ها عجیب است. این ها نشان می دهد شخصیت چند بعدی مولا چقدر میتواند حیرت آور باشد.علی تمام لحظه هایش عبادت بود.چه نعره هایش در بدر و جمل و صفین.چه سکوتش در روز های بعد از غدیر.چه طلوعش از دیوار کعبه.چه عروجش از محراب مسجد.علی همه چیزش عبادت بود.و چه افتخاریست و که ولایت علی ابن ابی طالب حصنی❤❤❤❤❤.راستی مولا جان شنیدیم عجیب یتیم نواز بودید.میدونید مولا می گن امام هر عصر پدر اون امت هست.و این روز ها درد یتیمی خار بدی تو گلوی ماست.دنیا ما رو غریب گیر آورده.و ما همه کز کردیم یه کنج خلوت و بغض کردیم و دل نگرانیم که چرا پدر از راه نمی رسه که بگیم یتیم نیستیم😔صاحب داریم😭امام داریم.دلم رفت خرابه ی شام چرا😔😔جان رقیه دعا کن دوران یتیمی تموم بشه😢همین
ترشح زياااد چي؟  اينايي كه گفتي ميتونه عوارض قرص هم باشه  توكل به خدا  هرچي صلاحه& ...

بعضی روزا ترشح دارم ولی معمولیه

پس از عوارض قرص می تونه باشه😔

انشالله هر کی بچه می خواد خدا بهش بده🙏

2738
ترشح زياااد چي؟  اينايي كه گفتي ميتونه عوارض قرص هم باشه  توكل به خدا  هرچي صلاحه& ...

من قبلا ترشح زیاد داشتم  ولی از وقتی باردار شدم یه قطره هم ترشح ندارم

عقب انداختی؟؟  چون امکانش هس  هم اثرات قرصه باشه   هم علائم بارداری   چون من همش ...

نه هنوز زمانش نرسیده.

من یه عالمه می خوابم😩

خدا کنه نی نی داشته باشم

اسی فقط و فقط و فقط انرژی مثبت بده به خودت   من انقدرررر انرژی مثبت دادم به خودم ک بعد از ۳    ۴ ماه حامله شدم

2706