2726
عنوان

چه جوری اینجوری شده اخه؟؟

146 بازدید | 15 پست

من شماره کسی رو داشتم و تو تلگ رام سیو داشتم. وقتی چک میکردم پروفایلش رو میدیدم شمارش رو هم نشون میداد اسمش اونی بود که سید کرده بودم .دیروز دیدم اسمش عوض شده شمارش تبدیل به ناشناس شده ولی همچنان عکس پروفایلش رو میبینم....انگار از تو کانتکت های تلگ رام پاک شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از تو مخاطبین حذف کردی؟ 

نه من هیچ کارش نکردم...جالبه تو گوشی خواهرم هم همین اتفاق افتاده.....شما اطلاعی نداری از این که تنظیمات خاصی کرده یا کلا چی شده اینجور شده

شاید قبلا داشته شمارتو الان پاک کرده 

خب اصلا من اونو به مخاطب هام اضافه کردم با یه اسمی که خودم سیو کردم چه ربطی به شماره من میتونه داشته باشه؟ ربط داره؟

عزیزم زیاد درگیر نشو از قابلیتای تلگرامه لابد

من هرکسی شمارمو داشته باشه تلگ نصب کنه اسمش و شمارم برام میاد

یا کسی بلاکم میکنه شمارشم از گوشیم حذف میشه

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
عزیزم زیاد درگیر نشو از قابلیتای تلگرامه لابد من هرکسی شمارمو داشته باشه تلگ نصب کنه اسمش و شمارم ب ...

اخه این ادم یه عوضیه تو زندگیمون واسه همین یکم برام اهمیت داره وگرنه درگیر این چیزا نیستم...دیروز دستم خورد رو کال تلگ سریع قطع کردم...قبل اتصال....به همین دلیل شک کردم

2706