2726
عنوان

کارایی که توزندگیتون باپشتکار انجام دادین ونتیجه دادن؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 313 بازدید | 34 پست

سلام عزیزم اینا همش ب طبع و مزاج ربط داره . حتما پیش یه متخصص طب اسلامی برید . طبع و مزاج تون ک مشخص بشه براساسش تغذیه تونو باید تنظیم کنید. بعد چند ماه نتیجه شو میبینید. خییییلی از خصوصیات اخلاقی ای ک فک می کنیم تغییر ناپذیرن و کلی اعتماد بفس مونو پایین میاره با اصلاح تغذیه و سبک زندگی حل میشه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال اولی ک کنکور دادم اخلاقه مادرم خیلی باهام بد شد من از اواسط شهریور دوباره شروع کردم فقط برای اینکه بهش نشون بدم من میتونم و تونستم از سیزده هزار شدم هزارو دویست و پزشکی قبولی شدم ، اما هیچ وقت دیگه با مادرم مثل سابق نشدم و نمیتونمم بشم ، سال دوم هر چی تشویقم کرد برام مهم نبود ، چون اونموقع که واقعا بهش نیاز داشتم نبود ، هنوزم فکر میکنم که منو برا پز دادن به فامیل میخواد و علاقه ای بم نداره ...

یه دانشجوی پزشکی ساده
2728
ینی فقط یادگرفتین تودانشگاه درسشونخوندین؟

نه رشته دانشگاهیم غیر مرتبط از ۱۶

سالگی درس دادم و مستقل شدم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
راهکاربدین بهم🙂

اهدافت رو بنویس تو یه دفترچه. اینکه چرا میخوای این کار رو انجام بدی

بنویس وقتی به هدفت برسی چه حسی داری، موقعیتت چطوری میشه. تو اون نوشه به هر شکلی که میتونی به خودت انگیزه بده

بگو میدونم سخته ولی اولشه.

به جای همه وقت ها و فرصت های زندگی ت که از دستشون دادی تلاش کن. 

هر نوقع اراده ت ضعیف شد برو دفتر رو بخون یه دور

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

اصلا پشتکار ندارم .از اینکه بخوام چیز جدیدی یاد بگیرم متنفرم.دقتم پایینه .ی کار بخوام انجام بدم میخوام انقدر دقیق باشه که اصلا انجامش نمیدم گاهی.خلاصه راه حلی پیدا کردی ب منم بگو

ما کوچیکا خدامون بزرگه...

سال اولی ک کنکور دادم اخلاقه مادرم خیلی باهام بد شد من از اواسط شهریور دوباره شروع کردم فقط برای اینکه بهش نشون بدم من میتونم و تونستم از سیزده هزار شدم هزارو دویست و پزشکی قبولی شدم ، اما هیچ وقت دیگه با مادرم مثل سابق نشدم و نمیتونمم بشم ، سال دوم هر چی تشویقم کرد برام مهم نبود ، چون اونموقع که واقعا بهش نیاز داشتم نبود ، هنوزم فکر میکنم که منو برا پز دادن به فامیل میخواد و علاقه ای بم نداره ...

یه دانشجوی پزشکی ساده
از روزی ۵ ۶ ساعت شروع کردم تو اذر به ۷ ۸ ساعت رسید و از عید و بعد از عید ۱۲ ساعت

عزیزم الهی همیشه موفق باشی من میخوام دندونپزشکی قبول بشم از الآن میخوام شروع کنم چندسال از درس دور بودم یعنی میتونم؟ پایه امم قوی بود میخوام به اونی که ولم  کرد رفت ثابت کنم چقد اشتباه کرده

اً
عزیزم الهی همیشه موفق باشی من میخوام دندونپزشکی قبول بشم از الآن میخوام شروع کنم چندسال از درس دور ب ...

قربونت برم عزیزم ، بله میشه باید قوی شروع کنی و تمامه انرژیتو بذاری ، برای ضایع کردن دیگران درس نخون درسته که من خواستم به مادرم ثابت کنم ولی در درجه اول عشقم به پزشکی بود و بعده ی مدت حسم نسبت به مادرم کمرنگ تر شده بود ، شما اول مشخص کن ببین واقعا علاقه داری یا اینکه صرفا برای کسیه؟

یه دانشجوی پزشکی ساده
2706