2726

من از خودم میگم هروقت یه تاپیک درد و دل میزنم میخوام هر کی مشکل منو داره باهام همدردی کنه هر کی هم نداره راهکار بده. 

وقتی مثلا میگم شوهر من ناسپاسه فلانه منتظر نیستم حالا یکی بیاد هی بگه شوهر من خوبه از من خیلی خوبه از من از همه بهتره. خب به من چه نه خودتونو میشناسم نه شوهرتونو. خدا واسه هم نگهتون داره. 

والا حوصله و اعصاب ندارم تازه یه عده هم میان هی اینطوری میگن. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی خوشه میشه پز فقط اینجا باید ناله کنی‌ کتک بخوری ندار باشی

نه خوش باشید وسط درد و دل یکی یه بار گفتید خداروشکر شوهر من خوبه بشه دیگه هی لزومی نداره. 

2728
هر کی خوشه میشه پز فقط اینجا باید ناله کنی‌ کتک بخوری ندار باشی

ن عزیزم..منظورش اینه وقتی ما از ی مشکلمون میگیم و دلمون گرفته یکی نیاد دقیقا از همون بگه و تعریف کنه

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍
شاید از قصد نگن...ولی خب آره معمولا میگن😁

بله ممکنه تازه وقتی هم من میگم خب به من چه فکر میکنن من حسودم نه من حوصله ندارم وقتی یه مشکلی دارم یکی اون وسط بیاد تعریف شوهرشو کنه هی. 

یه بار یکی تاپیک زده بود میخوام لاغر شم

خانوم کامنت گذاشته خداروشکر شکمم تخته

خدایااااا😐😐😐

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
یه بار یکی تاپیک زده بود میخوام لاغر شم خانوم کامنت گذاشته خداروشکر شکمم تخته الله اکبر😐😐😐

خب من منظورم همین‌است.اینا عقده دارن بخدا کسی ازشون تعریف نمیکنه میان اینجا به یه مشت آدم که نمیشناسند همو پز میدن. 

2706