2703
2553
عنوان

نظرتون در مورد اسم هدا چيه؟

1619 بازدید | 32 پست

هُدا

به معني درستي، رستگاري، هدايت شده

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

خیلی اسم قشنگیه میگن قدیمی شده فکر نکنم هیچ جای دنیا مثل اینجا اسمم از مد بندازن به زور برن دنبال اسمای عحق وجق

اسمه دیگه باید نسل به نسل بچرخه توی فیلمای خارجی خیلی اسماشون از قدیمم بوده و الانم هست یا همین فیلمای ترکی نگاه کنید اسم پدربزرگ مادربزرگاشونم میزارن روی بچه

اسمه دیگه😐 اسمم قدیمی و جدید داره مگه😐

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.

تو سلیقم نیس😐

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
2706