2733
2734
عنوان

علائم اولیه بارداری

125 بازدید | 13 پست

سلام بچه ها

از مامانا کسی بوده که اوایل بارداریش هیچ علائمی نداشته ؟

تعداد رای : 8
نظرسنجی
اره
6
75%
نه
2
25%

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵

تا شش هفت هفته هیچ علائم خاصی نداشتم انقد خوشحال بودم که تهوع ندارم یهو شروع شد تا الان که شونزده هفتم تموم نشده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
تا شش هفت هفته هیچ علائم خاصی نداشتم انقد خوشحال بودم که تهوع ندارم یهو شروع شد تا الان که شونزده هف ...

الهی عزیزم

اگه میلت کشید هندونه بخور برا تهوع بارداری خوبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی عزیزم اگه میلت کشید هندونه بخور برا تهوع بارداری خوبه

به معدم سازگار نیست فعلا دکتر دیمن هیدرینات داده یه مدت حالم بهتر شده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731
به معدم سازگار نیست فعلا دکتر ایمن هیدرینات داده یه مدت حالم بهتر شده 

خوبه پس ایشالا خوب میشی عزیزم😘😍

برا منم دعا کن ⚘⚘💟💟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵

من تا ۸هفتگیم نمیدونستم باردارم. هیچ علائمی نداشتم جز تغییرات اخلاقی و روحی و یکم دردسینه. اونهم به هورمون ها ربطش میدادم چون تخمدانهام پلی کیستیک بود و هروقت پریدیم عقب میفتاد میدونستم کیست دارمو تغییرات هورمونی دارمو خب ..... یهو تو دلم افتاد که بی بی چک بزنم. درکمال ناباوری دیدم نتیجه مشکوکه!!!واسه هیچ کس از اطرافیانم که سابقه ی تخمدانمو میدونستن عجیب بود.

من تا ۸هفتگیم نمیدونستم باردارم. هیچ علائمی نداشتم جز تغییرات اخلاقی و روحی و یکم دردسینه. اونهم به ...

ای جانم

عزیزم پریودت چقدر عقب میفتاد ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵
ای جانم عزیزم پریودت چقدر عقب میفتاد ؟

بستگی داشت. اما شده بود که حتی ۲ماه یبار بشم. درد تخمدان هم داشتم. الان هم دارم. خیییلی زیاد . اما توی سونوگرافیم کیستی دیده نشد. اما امان ازین دردهای تخمدانهام و زیر شکمم. امروزم که کلا احساس پریدی دارم.

2738
بستگی داشت. اما شده بود که حتی ۲ماه یبار بشم. درد تخمدان هم داشتم. الان هم دارم. خیییلی زیاد . اما ت ...

منم اینجوری شدم پریودام ۴۰ روزه شده درد شکم و تخمدانم دارم 

چن وقتته ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵
خوبه پس ایشالا خوب میشی عزیزم😘😍 برا منم دعا کن ⚘⚘💟💟

حتنا عریزم❤🥀🌹

احتمالا بین ۹و ۱۰ هفتگی هستم. دقیقشو بهم نگفتن. ۵ ام آزمایش غربالگری و سونو دارم.

ای جاااااااانم 😍😍😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵
احتمالا بین ۹و ۱۰ هفتگی هستم. دقیقشو بهم نگفتن. ۵ ام آزمایش غربالگری و سونو دارم.

کمر دردم داری ؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فندق مامان بابا عاشقتیم🩵