2733
2734
عنوان

دیدن خیانت وفجیع اونم با چشم خودت 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 25056 بازدید | 238 پست
دختری ک با مرده تو خونه گرفتنشون تو زنانه ک داداشاش میخوان بکشنش

آهان منظورت خواهر اون پسرا بود من فک کردم خواهر منظورت یه نفر دیگه اس که این وسط دلالی کرده 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای خدا بچه هامونو عاقبت بخیر و با آبرو کنه چقدر سخته بی ابرویی و ننگ

خیلیییی واقعا خیلی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
اینطور دخترا عموما ول و بی کَس و کارن

جالبش اینجاس طرف خانواده محترمی داره نمیدونم این چطوری هرزه شده

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤
شوهرم و اطرافیان همه بهم میگن خیلی خودخواه و بیرحمی واقعا تو دعوا و اگ کسی بهم بی احترامی کنه برام م ...

جدی چه جمله ی خوبی گفتی کاشکی منم گفته بودم...درسته عرضشو ندارم ولی حداقل یه زهرچشمی گرفته بودم      

2738
خاک خاک خاک چ دختر ج و چ مرد بیشعوری کاش اونجاشو با قمه میکندن

وه بامزه اره باید اینکارو می کردن که دیگه تااخر عمرش نتونه کاری کنه ویادش بمونه مرتیکه اشغال

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃
جالبش اینجاس طرف خانواده محترمی داره نمیدونم این چطوری هرزه شده

یا خدا چی به سرخونوادش اورد دختره ی نادون

رفته با مرده متاهل اخه 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
دختره رو میکشن داداشاش حالا ببینین

قسم خوردن اونا آبرو دارن پلیس نگه ش داشته پدرش گفته ب پسراش اگه نکشینش چ خودت چ بچش حلالشون نمیکنه 

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤
2706