2733
2734
عنوان

دیدن خیانت وفجیع اونم با چشم خودت 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 25055 بازدید | 238 پست
نه بیمارستانه

ماهم یه آشنا داشتیم فهمیدن خواهرشون با یه پسرست رفتن پسر رو کشتن اما به خواهر خودشون کادی نداشتن انگار نه انگار یه ور قضیه دخترست

یا امام رضا بدجور دلم هواتو کرده زودی قسمتمون کن بیاییم خیلی محتاج هوای حرمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانواده اون دختره ک با شوهر زنه بودن تعصبی ان ما کوردیم  داداشاش با قمه اومدن تو کوچه شوهر زنه ...

تعصب و غیرت سرشون میشد حواسشون به خواهرشون میبود فاحشگی نکنه آوار نشه سر زندگی مردم

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
2731
بچه ها دختره باردار بوده رفتن پزشکی قانونی اگه بدونین چ افتضاحیه اینجا هر روز دعواس خواهره بازداشت گ ...

🤤🤤🤤🤤ینی این مرده دختریشو زده و حاملش کرده

من اسمم ارکیده نیس فقد عاشق اسم ارکیده ام..
بچه ها دختره باردار بوده رفتن پزشکی قانونی اگه بدونین چ افتضاحیه اینجا هر روز دعواس خواهره بازداشت گ ...

ای وااااااااااااای

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2738

یکم واضح تعریف کن کدوم دختره باردار زن اون اقا یا معشوقش ؟ خواهره کیه که گناهکار؟ گناه چی 😒

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......
یکم واضح تعریف کن کدوم دختره باردار زن اون اقا یا معشوقش ؟ خواهره کیه که گناهکار؟ گناه چی 😒

معشوقه مرده حامله است 

خدایا خودت مواظب 😍آراد 😍تو دلم باش ❤❤پسرم منو بابایی بیصبرانه منتظرتیم ❤❤❤❤
همش در حال دویدن برای در اوردن یه لقمه نون هستن،خدا بهشون تن سالم و روزی حلال بده و زندگیشون و شادو ...

ان شالله.خداهم همه رو ب راه راست هدایت کنه

اونی ک خوشبختت میکنه،همونیه ک هرروز صبح توآینه نگاش میکنی و براش مسواک میزنی🎈

اخرزمان شده اه

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔
2706