2410
2553

من این فیلم رو چند هفته پیش دانلود کردم و دیدم خیلی ها میگفتن بی سر و ته هستش ولی من گرفتم ببینم نظر خودم چیه 

برای اونایی که نمیدونن بگم که این فیلم ایرانیه و رضا گلزار و ترانه علیدوستی توش بازی میکنن.

الان که فیلم رو دیدم واقعیتش اصلا بدم نیومد و درواقع حتی یکم جذبش شدم 

چون فیلمش با اینکه لات بازی توشه ولی داستان عجیب غریبی داره 

مثلا اون یارو اصلا کیه ؟ بعضی ها میگن درواقع همون شیطانه که میخواد دخترها رو ازمایش کنه بخصوص اونی که بیمار بود و از زندگی نسبتا ناامید بود 

بعضی ها هم میگن شاید انسانی از اینده بودش و درواقع جاودانه بود که از چندتا دروازه وارد شده بود و راحت به هر جایی از دنیا سفر میکرد 

نظر دیگه هم اینه که یه ادم معمولی اما عجیب غریب بود که مثل پدرش تو کار مافیا بود و دوست داشت با احساسات ادمها بازی کنه 

نظر شما چیه؟ اصلا این فیلم رو دوست داشتین یا نه؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اولی

اخه تو بحث های نقد فیلم هرکی یه چیزی میگفت پس اگه شیطان باشه یعنی اخر فیلم نمرد ؟

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
2720
من دوسش داششتم ولی چون پارسال دیدم زیاد یادم نیس  ولی اونموقع هم نظر خوبی داشتم راجبش و چقدد پ ...

بنظر من چون کل داستان فیلم چیز جدیدی بود جالب بود منم الان هی دارم تجزیه تحلیل میکنم