2733
2734
عنوان

یک ساعته دارم گریه میککنم

528 بازدید | 50 پست

رفتم پیش دکتر برای لکه بینی هفته 38ام معاینم کرد گف دهانت بستس ولی لگنت خیلی تنگه از عمل وحشت دارم خیلی میترسم میخااام طبیعی زایمان کنم کل بدنم میلرزه طبیعی هرچیه همونجا تموم میشه نمیخام شکمم زشت بشه نمیخام سز بشم کسی بوده بهش بگن لگنت تنگه بعد بتونه طبیعی زایمان کنه؟

میدونی طبیعی بخیه کجا میخوره؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب این ی جور بازی کردن با جون بچه س، ممکنه خدای نا کرده سرش گیر کنه، اسیب ببنه،‌حتی دچار حالتای خفگی و سی پی بشه

بعد سزارین اگه گن و شکم بند سفت ببندی شکمت خوب جمع میشه

تازه برش زیر شکمته اونقدری نما نداره

من سزارین کردم شکمم هم خیلی خوشگله😐والا طبیعی ترس داره نه سزارین که محترمانه میری بیمارستان و راحت زایمان میکنی و با نینی برمیگردی خونه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧

اصرار بیمورد نکن اصلا

اگر نظر دکتر این بوده،حتما قبول کن

ممکنه به خاطر تنگی لگن ، به بچه آسیبی برسه 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

من سز بودم

مثل مرگ ازش میترسیدم. ولی خداوکیلی دردش بیست درصد اون چیزی بود که همه میگفتن

الان هم ۷ ماه‌گذشته تو باشگاه تا نگم بچه دارم از رو شکمم اصلااااا حدس نمیزنن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

تورو خدا به حرف دکتر گوش کن زن داییم لگنش تنگ بود دکتر احمق بهش نگفت چند برابر سز اذیت شد کلی هم بخیه خورد سره بچه هم کج شده بود انقد گریه کرد که نگو

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
2706