2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

استعداد چاقي دارن

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2738

من دو تا دختر دارم که صدو هشتاد درجه با هم فرق دارند.یکی تپلی و خوش خوراک.اون یکی لاغر و بدغذا.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

والا منو دو تا از اقوامم تو به ماه به فاصله چند روز زايمان كرديم من بچم سه كيلو خورده ايي بود اونا دو كيلو نيم تا هشتصد الان بچه اونا رو ببيني فكر ميكني سه ماه از بچه من بزرگترن ني ني منم هر دفعه وزن گيريش دكتر ميگه خوب نيست با اينكه شير خشك بهش داده دكتر اينم بگم كه رفلاكس داره😞

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه های خیلی تپل هم خوب نیستن.  چون ما یکی از فامیلای شوهرم دخترش بچگیش تپلیو ناز بود الان 4 سالشه انقدر چاق شده و معدش گشاد شده که همه بهش میگن.  

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

فهمیدی منو هم در جریان بذار😢😢😢😢😢 از صبح تا الان درگیر پسرمم به فنجون شیر خورده دوتا دونه بیسکوییت ترد 😭😭😭😭😭

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

اره والا.بچه هام تپلی نشدن.پسر برادرهمسرم چون شیرخشک بهش میداد عزیزم انگار توپ بود.😍 الان 6سالشه لاغره ولی بچگیاش هر کس بغلش میکرد از سنگینی دستاش درد میگرفت😁 هر کس بچمو بغل میکنه میگه وای چه سبکه.منهم میگم واسه دندوناشه که داره در میاره.اخه چی بدم بهش.سویق هم مزشودوست ندارهتو غذا که واسش میریزم

2706