2726

سلام

خانوما من بخاطر کارایی که شوهرم تو این سالها باهام کرده تقریبا میشه گفت دیگه هیچ علاقه ایی بهش ندارم

شوهرم فوق العاده مغرور و بی ادب و گستاخه

براحتی توهین میکنه ولی اجازه نمیده کوچکترین حرفی علیه اش بزنم سریع میگه حق نداری اعتماد بنفسمو بگیری.البته منم جوابشو میدم.

بهم خیانت عاطفی هم کرده در ضمن

خیلی اعتماد بنفسم رو سر اختلاف تحصیلاتمون و اینکه حس میکنه خودش خوشکلتره و منو سطح پایین میبینه گرفته

میشه لطفا یادم بدین چه رفتاری باهاش بکنم یا چی بهش بگم که منو پایین نبینه ؟

مدتیه بهش محل نمیدم رفتارش بهتر شده ولی همچنان بد دهنی میکنه.

میخوام اعتماد بنفس از دست رفتمو برگردونم و درضمن اونم این تغییر رو ببینه و روش تاثیرگذار باشه و اونم وادار به احترام به من بشه.

بگید چیکار کنم لطفا

اینم بکم که نوزاد دارم فعلا و نمیتونم کلاس و کار و اینجور چیزا رو عملی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی محلی به مردا معجزه میکنه

وقتی میری ارایشگاه و برمیگردی یا بیرون میری بگو یه خانوم تو ارایشگاه بهم گفت قیافت خیلی تو دل برو هست

بعدشم بخند و برو تو اتاق به خودت برس

شبا قبل خواب جلو چشم شوهرت به خودت برس

به دست و پاهات کرم بمال

به خودت عطر بزن

لوسیون بدن

لوند و مهربون باش

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2728
عزیزم روز اول عاشق بودین؟

البته من‌ بنا به مصلحتم ازدواج کردم چون مادرم خیلی اذیتم میکرد 

اونم یه جورایی شرایط منو داشت شاید

ولی هر دو خودمون خواستیم با هم ازدواج کنیم و علاقه هم ایجاد شده بود و ازدواجمون سنتی نبود

البته عشق آتیشنم نبودیم

اول اینکه شما مدتیه خودتو دوست نداری.به خودت نمیرسی خودتو اولویت قرار نمیدی واسه همین موضوع این اتفاقا میوفته.خودتو دوس داشته باش خیلی به خودت برس مثل روزای اول به رابطه جنسی اهمیت بده ی مدت اصن ۱۰ بار برنامه بچین واسه رابطه جنسی.لباس مناسب بپوش قبلش حموم برو به خودت برس شیطنت کن لوس شو.اصلا قر نزن راجب کمبود های ظاهریت هیچ چی نگو.بدون اینکه چشم داشت داشته باشی ی مدت فقط حال کن با خودت .یادت باشه بدون چشم داشت

اول اینکه شما مدتیه خودتو دوست نداری.به خودت نمیرسی خودتو اولویت قرار نمیدی واسه همین موضوع این اتفا ...

خوب بنظرت من برم سراغ مردی که خودش اعتماد بسقفه و تو سر منم میزنه و مغروره بهش پیشنهاد رابطه بدم بیشتر از چشمش نمیوفتم بنظرت؟چون مردا بدشون میاد از زن اویزون

خوب بنظرت من برم سراغ مردی که خودش اعتماد بسقفه و تو سر منم میزنه و مغروره بهش پیشنهاد رابطه بدم بیش ...

آویزون اصلااااا.فک کن به خودت برسی لباس جذاب بپوشی ارایش کنی بخوابی و الکی سر ی موضوع روزمره با ناز حرف بزنی خودش میاد سمتت 

2706