2733
2739
عنوان

خانما انقباض دقیقا چجوریه؟

115 بازدید | 8 پست

بچه یه تکون ریز میخوره شکمم سفت میشه

حالا نمیدونم انقباضه یا بخاطر بچه اس ولی هی شکمم سفت میشه

اگه خدای نکرده خطر زایمان زودرس باشه به جز انقباض چه علامت واضح دیگه ای هم هست؟

من وقتی انقباض میگیرم بچه خودشو یجا گوله میکنه سفت میشه شکمم بعد دل درد پریودی میگیرم واس چند لحظه

بمن قرص ایزوپرین داده ‌

این دردا ماه دردن ینی تکرار میشن در روز ولی منظم نیستن اگه ریتم داشته باشه مثلا هرچند دقیقه یبار منظم بیاد سراغت علایم زایمانه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
من وقتی انقباض میگیرم بچه خودشو یجا گوله میکنه سفت میشه شکمم بعد دل درد پریودی میگیرم واس چند لحظه ...

درد نیس فقط سفت میشه

پنجم نوبت دکتر دارم حالا نمیدونم امروز برم دکتر یا بمونم تا پنجم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اونقدرم‌ شدید نیس که بتونم تایم بگیرم یهو‌ متوجه میشم سفت شده

بلاخره متوجه ک میشی منظمه یا نه؟ ولی اینا دردای طبیعیه درد زایمان خیلی شدیده اینطور میگن

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

موقعی که حس کردی به حالت دراز کش سر بالا بخواب به تمام نقاط شکمت دست بزن اگه همه جاسفت شده انقباضه اما اگه فقط یه قسمتایی سفته بچه قوز کرده اگه انقباض بود حتما بر دکتر بهت ایزوکسپرین میده رحمت ریلکس میشه وگرنه خطر زایمان زود رس داری

بلاخره متوجه ک میشی منظمه یا نه؟ ولی اینا دردای طبیعیه درد زایمان خیلی شدیده اینطور میگن

عزیزم گاهی انقباض بدون درده یه وقت ادم متوجه میشه که دیگه دیر شده ورحم چند سانت باز شده

2738