2726

سه روز سرکار بود کامل ندیدمش قبلشم دعوامون بود من یه تی شرت براش خریده بودم خودشم بود و همونجا پوشیده بود اما تو راه برگشت هی گفت اههه این چیه چقدر تنگه شکمم توش افتاده  و دعوامون شد با این حال سرکار که بود عین احمقا بهش ابراز علاقه کردم گفتم چقدر دلم برات تنگ شده چرا اضافه کار وایسادی و از این حرفا. 

پررو شد بخدا امروز که اومد خونه داد و بیداد و عصبی اصلا اخلاقش عوض شده حالا شاید به خاطر بی خوابی هاشم هست البته. ولی کلا نباید به زبون آورد و بهشون محبت کرد خیلی پررو میشن. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

تازه فهمیدی اینا اصلا آدم نیستن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برن گمشن محبت مگه حالیشونه نکبتا

ولي خدايي من يك هفته بود شوهرم خونه بود از بس بهش گفتم عزيزم و عشقم و تو فقط براي من ميموني به جان دخترام خَر شده بود چه كارها كه نكرد تو اين يك هفته

تازه الان فهمیدی؟یجوری بایست با مردا رفتارکرد که برات موس موس بزنن بیکاری قربون صدقه میری هیچ مردی ا ...

چکار کنیم موس موس بزنن

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
چ کینه ای یه شوهرت ..حالا بزار خستگیش در بره اگه بعد استراحت باز تو ژست بود دیگه بیمحلش کن

نه اصلا کینه ای نیست بعد خودش از دلم درآورد. که منم بهش اس دادم وقتی سرکار بود امروز سر یه چیز دیگه دعوامون شد هی گفت کاش من بمیرم این زندگیه من دارم. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

من چند تا پسر خاله دارم همیشه میگن زن خرج داره مگه میشه زن رو به حال خودش رها کرد ما سیب زمینی که نیستیم...

عزیزم باید ارزشتو حفظ کنی تا بهت احترام بذارن

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
تازه الان فهمیدی؟یجوری بایست با مردا رفتارکرد که برات موس موس بزنن بیکاری قربون صدقه میری هیچ مردی ا ...

شوهر من برعکسه

محبت کنم محبت میکنه

بیمحای کنم بیمحلی میکنه

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706