2737
2734

یکی از صدهزار تاش این بود که مادرشوهرم گفت ایشالا هم خودت بمیری هم بچه تو شکمت با اینکه الان ۷ساله گذشته هنوز صداش تو گوشمه اخه من خیلی احترام میزارم هم محبت بخدا حتی جوابشم ندادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهرم ب شوهرم گفته زنت موزی 

یبار گف دوستم گفته عروست حریف و اپاچی 

یبارم تو جمع عروسی همه نشسته بودن  گفت این روزی هفت بار پسر منو میزنه پسرم عاقله 😑🤣 منم قط رابطه کردم 

دلیل این‌حرفاش اینه چون یکم‌پولداره مث اون عروسش و فامیلاش من چابلوسیشو نمیکنم.واسه کارام ازش اجازه نمیگیرم.

2731

یبار ک داشتم پوشک بچه مو عوض میکردم خواهرشوهرم میگفت یدته چه کلاسی میزاشتی اخرش کارت به کجا کشی به خودم میرسم و میگفت 😭😭

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2738

وااای خدا من خودم خواهر شوهرم خیلیم عروسمونو دوست دارم ولی واقعا بعضی از این تاپیکا رو ک میخونم میگم نکنه منم ناخواسته یکاری کردم که باعث ناراحتیش شه😕خیلی رابطم با عروسمونم خوبع

یبار گف 

نون خور اضافه

یبارم گف خوبه بعد ازدواج دوجا زیارتی بردیمت😣

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
چرا انقد زود بچه دار شدی فاصله سنی بچه ی دوم با اول خیییلی کمه در صورتی که دخترم ۵ سالش بود که بارد ...

خدا ازشون نگذره منو انقد گفتن چرا دختره سقط شد

میشه برای سلامتی مامانم و موفقیت دخترم  ی صلوات بفرستید 🥺🥺
2706