2703
2553

سلام، من هرماه سر موقع پریود میشم و حجم خونریزیمم زیاده و درد شدیدی دارم. 

این ماه سه روز بعد از موعد تخمکگذاریم دکترم سونو واژینال انجام داد و گفت تخمک گذاریت انجام نشده هنوز، بهم متفورمین و دوفاستون و ویتامین دی داد... بنظرتون ممکنه تنبلی داشته باشم؟ با توجه به اینکه یذره چربی های شکمم زیاده

بله من سر ساعتم پری میشدم ولی شدید و دردناک

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه کی گف..ته..

تنبلی تخمدان فقط با سونو تخمدان معلوم میشه

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2456
2714
یعنی ممکنه تنبل باشه؟ 

بله دیگه تنبلیه شدید داشتم ولی سر ساعت و روز م‌عدم پری میشدم

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

نه بعد از تخمك گذاري رفتي.ببين كيت تخمكگذاري بزار بهتره.دقيقا هم زمان تخمك گذاري برو سونو.ازمايش fsh ,Lh و يا ازمايش amh كه مربوط به ذخيره تخمدان هستش دقيق تر مشخص ميكنه.دكترا كلا تو همه چيز عجولن

#نه_به_كودك_همسري #نه_به_خشونت_خانگي #نه_به_آزارجنسي #نه_به_آزارحيوانات
سونو انجام داد گفت تخمک تو رحمته ولی آزاد نشده

خوب مگه اسم کیست و تنبلی آورد؟؟؟؟؟اگه نیاورده نداری تنبلی 

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
نه بعد از تخمك گذاري رفتي.ببين كيت تخمكگذاري بزار بهتره.دقيقا هم زمان تخمك گذاري برو سونو.ازمايش fsh ...

آزمایش ندادم، دو ماهه تو اقدامم پس چرا باردار نشدم

2706