2726
عنوان

شمایی که میگی قانون جذب دروغه

735 بازدید | 28 پست

اوکی حرف شما درست 

ولی چرا میخوای به زور عقایدت رو تو مغز دیگران فرو کنی؟ 

من مگه شریفی رو از نزدیک میشناسم که بخوام تبلیغ کنم؟ چی به من میرسه؟ اومدی میگی دروغه به زور داری همه رو نااگاه میکنی وقتیم جواب حق شنیدی تاپیک رو قفل کردی... من کلی وقت گذاشتم برا جواب همه تایپ کردم تا شاید بتونم یه ذره کمک کنم

من یا خیلیای دیگه قبول داریم به خودمون مربوطه شما از چی ناراحتی؟ تو میتونی این موضوع رو قبول نداشته باشی به سادگی ببینی و بگذری

من گفتم اقای شریفی تو کانالش ویس رایگان میذاره میتونین کمک بگیرین به هرکیم ادرس کانالش رو دادم به خواسته خود طرف بوده 

هرکسی عقایدی داره و عقاید همه محترمه...

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

من بهش اعتقاد دارم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

انجا هم خواستم جوابتون بدم قانون جذب وجود ندارد میخای باور کن وجود دارد مختارید هر چیزی را باور کنید 

هیچ بنیان علمی ندارد 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا همین الان دارم کتاب جادوی سپاسگذاری رو دوره میکنم و دارم به تمریناش عمل میکنم تا الان که خداروشکر برام چیزای خوبی پیش اومده

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
2728
انجا هم خواستم جوابتون بدم قانون جذب وجود ندارد میخای باور کن وجود دارد مختارید هر چیزی را باور کنید ...

خب شما قبول نداری

من قبول دارم نتیجه دیدم

اون خانوم به زور هی داره میگه نه اینطور نیس

من به چشم خودم دیدم که واقعیت داره چ دلیلی داره به من زور کن عقاید من برای خودم محترمه عقاید ایشونم برای خودشون

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
من خیلی اشتهام زیاده و چاقم قانون جذب میتونه کاری برام بکنه؟؟

بله برا همه چی جواب میده

اتفاقا یادمه یبار یکی میگفت تونسته وزن کم کنه هم اینکه از این راهم کسب درامد کنه

عزیزم این قانون از نظر دین ما اصلا وجود نداره 

یعنی آیه یا روایتی در این زمینه نیست اما یه روایتی هستش که مضمونش اینه که خدا همان طور هست که در گمان تو هستش 

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
عزیزم این قانون از نظر دین ما اصلا وجود نداره  یعنی آیه یا روایتی در این زمینه نیست اما یه روا ...

اتفاقا وجود داره عزیزم

باید مطالعه کنید

حتی تو ضرب المثل های قدیمی مون هم به این قانون اشاره شده  

شکرگزاری خودش بخش مهمی از این قانونه که هم خدا هم ادیان مختلف توصیه میکنن

خب شما قبول نداری من قبول دارم نتیجه دیدم اون خانوم به زور هی داره میگه نه اینطور نیس من به چشم خ ...

قبول ندارم چون بنیان علمی ندارد چون باید بلحاظ علمی مستدل باشه ایشان عقیده ای را بزور تحمیل نکرد خواست اطلاع رسانی کند که حقیقت ندارد نظر شخصی خودشو نگفت 

شما داری نظر شخصی خودتو میگی چون برای خودت رخ داده  

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید
اتفاقا وجود داره عزیزم باید مطالعه کنید حتی تو ضرب المثل های قدیمی مون هم به این قانون اشاره شده & ...

عزیزم من از خیلی از اساتید پرسیدم این موضوع رو توی آیات روایات ما نیومده شاید تو ضرب المثل های ایرانی اومده باشه

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
قبول ندارم چون بنیان علمی ندارد چون باید بلحاظ علمی مستدل باشه ایشان عقیده ای را بزور تحمیل نکرد خوا ...

نخیر ایشون برگشت گفت تو ساده ای سرت کلاه گذاشته و ازین حرفا... من گفتم وجود داره چندتا مثال زدم بهشونم گفتم چون شما قبول نداری دلیل بر سادگی من نیس همین... 

این خودش یعنی تحمیل کردن عقیده

قانون جذب رو قبول نداره خب به خودش مربوطه 

ولی خدا چی خدارو هم قبول نداره؟ که انقدر ساده تهمت دزدی و کلاه برداری میزنه... اگه کلاه برداره چرا تا الان روانه زندان و دادگاه نشده؟ تازه کلی ادم معروف هم پیشش میرن مشاوره

تهمت زدن به کسی جایز نیس تو هیچ شرایطی

2706