2726
عنوان

خانمایی که لیزر کردین

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما با الکس انجام دادین؟ من به پیشنهاد یکی از دوستام ماه پیش فول بادی با shr رفتم اصلا راضی ن ...

نه عزیزم یک جلسه کمه

ولی من موهام ضخیم بود از همون حلسه اول نتیجه گرفتم

هیلی راضی بودم

۶جلیه رفتم

الان سالی دوبار میرم شار ژ

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
نه عزیزم یک جلسه کمه ولی من موهام ضخیم بود از همون حلسه اول نتیجه گرفتم هیلی راضی بودم ۶جلیه رفتم ...

منم موهام ضخیمه .بد کل بدن شامل شکم و کمرم میشه یا نه ؟

یک مادر سخت کوش ..همسری مهربان ..و معلم کودکان استثنایی 
2728
نه عزیزم یک جلسه کمه ولی من موهام ضخیم بود از همون حلسه اول نتیجه گرفتم هیلی راضی بودم ۶جلیه رفتم ...

ممنون از توضیحت

منم موهام ضخیمه

از ماه بعد الکس میرم اشتباه کردم همونم رفت خیلی درد داشت

بعد عزیزم الان شما پاتون دون دون نداره دیگه؟منظورم جای موهاس

چون من دیدم یه خانمی اومده بود با همون shr انحام داده بود جلسه ی چهارمش بود پاش مو نداشت ولی دون دون بود نمیدونم چرا

مثل حالتی که با ژیلت میزنی دون دون میشه اونطوری

💚در چشم کسانی که پرواز را نمیفهمند هر جه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد💚

دایود که خیلی قدیمیه کندلا الکساندرایت 2018 جدیدترینه فک کنم. الکس دایود که اصلا نشنیدم چه خبره 960؟ 

من کندلا الکساندرایت رفتم جلسه اول بعد از یه هفته 60 درصد موها ریخت جلسه دوم تقریبا 80 درصدش ریخت

دایود که خیلی قدیمیه کندلا الکساندرایت 2018 جدیدترینه فک کنم. الکس دایود که اصلا نشنیدم چه خبره 960؟ ...

چه خوب درد هم داشت !؟

دایود که خیلی قدیمیه کندلا الکساندرایت 2018 جدیدترینه فک کنم. الکس دایود که اصلا نشنیدم چه خبره 960؟ ...

کمر و شکم هم شامل فول بادی میشه یا فقط دست و پا و بیکینی و زیر بغل ؟

ممنون از توضیحت منم موهام ضخیمه از ماه بعد الکس میرم اشتباه کردم همونم رفت خیلی درد داشت بعد عزیز ...

نه عزیزم دون دون نداره

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
چه خوب درد هم داشت !؟

درد که هرچی موها ضخیمتر دردش یکم بیشتره اما یه لحظه اس و زیاد نیست از جلسه دوم به بعد خیلی خیلی کمه، من بدون بی حسی انجام میدم دردشم به نظرم کمتر از اپیلاسیونه

کلینیک پوست و لیزر ادونیس تو گیشا :   ليزر موهاي زايد آقايان و بانوان
هيدرودرم,ميکرودرم,ميکرونيدلينگ, تزريق ژل و هايفوتراپي ومزوتراپیو..  .
02186110849 قبلش بصورت تلفنی مشاوره میدنو لیزر صورتشم رایگانه به دانشجوها هم 20 درصد تخفیف میده.

2706