2733
2734
عنوان

دعای دفع شر می‌خوام...توروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 6891 بازدید | 44 پست
یعنی چی اصن؟؟؟ خو اصن از دست داده باشه ب توچیکارداره؟؟؟ چطووری میخاد بچاو بگیره؟؟؟؟؟؟؟ مگ شوهرت ب ...

نه  شک نداره ولی چون خ دنبال بچه دار شدن بود ولی فقط خونوادشو از دست می‌داد ولی هی می‌گفت چرا بدبختیا برای منه

از چی میترسی وقتی داره دروغ میگه اومد در خونه شما پلیس هبر کن بییان ببرنش ادعاشو ثابت کنه  یعن ...

بخدا کلی هم پیام دارم از تهمتاش

ولی بچم همینجوری تکون میخوره میترسم

استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت زنگش بزنه فحشو بکشه بهش این فک کرده تنها یی و شوهرت خبر نداره 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
بخدا کلی هم پیام دارم ولی بچم همینجوری تکون میخوره میترسم استرس دارم

شوهرت بنداز وسط

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2731
سر چي باهات لج افتاده قشنگ توضيح بده تا قلبم درد نگرفته باز از دست شما ني ني سايتي ها🤪

همیشه شک داشت به شوهرش نسبت ب من

شاید چیزی بهش گفته بوده...ولی من هیچی نداشتم با شوهرش

زنگ بزن پلیس مشکلتو وتهدیداشو بهشون نشون بده نترس پلیس آدمش می کنه 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
همه می‌دونن خونوادم ولی خ وحشیه

وحشي تر از خودش نديده؟ بزن دهنش رو پر خون كن غلط ميكنه تهمت ناموسي بزن اگه شوهر من بود جوري ميزدش اينم بره وردست شوهرش بخوابه

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
2738
بابام میخواد بکشونتش مراجع قضایی ولی من استرس دارم

نترس پلیس خروسو میزاره تخم کنه پس نترس برین پیش پلیس تا آبرو ریزیی نکرده

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
بابام میخواد بکشونتش مراجع قضایی ولی من استرس دارم

نترس بابا...مردم خرابکاری میکنن نمیترسن تو که کاری نکردی بزار پدر و شوهرت (به شوهرت اگ نگفتی بگو) حسابشو برسن 

ازمایش دی ان ای میگیرن فوقش بعد ثابت میشه بچه شماس کی نیخاد بچه از شما بگیره اخه فک کردی به راحتیه

استارتر تسبیح بزن با این ذکر رفع مشکل وغمه 

میترسم زخمی شه تلافی کنه بدتر

دیگه وقتی شکایت کنی دیگه نمی تونه کاری کنه به خدا نترس 

نترس بابا...مردم خرابکاری میکنن نمیترسن تو که کاری نکردی بزار پدر و شوهرت (به شوهرت اگ نگفتی بگو) حس ...

نه شوهرش ک مرده

میگه ۸ سال پیش مدرک ازت دارم که کاری کردی

شاید اس بوده ک مثلا سر قرار میرم با دوس پسرم

منظورم اینه بچمو‌ میگیره ینی با ماشینی بزنه قدم...

2706