2737
2734
عنوان

دعای دفع شر می‌خوام...توروخدا بیاید

6891 بازدید | 44 پست

توروخدا دعام کنید

خیلی حالم بده...دوستم همه کس و کارشو از دست داده

همیشه با من رقابت داشت نمیخوام بگم حسادت

دو روزه متوجه شده باردارم

میخواد بچمو بگیره ازم

میگه آبروتو میبرم ...میگه با شوهرم بودی .شوهرش چند ماه پیش مرد😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچتو بگیره؟

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2731
2738

سر چي باهات لج افتاده قشنگ توضيح بده تا قلبم درد نگرفته باز از دست شما ني ني سايتي ها🤪

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

یعنی چی اصن؟؟؟

خو اصن از دست داده باشه ب توچیکارداره؟؟؟

چطووری میخاد بچاو بگیره؟؟؟؟؟؟؟

مگ شوهرت بهت شک داره؟ک باورکنه

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   

از چی میترسی وقتی داره دروغ میگه اومد در خونه شما پلیس هبر کن بییان ببرنش ادعاشو ثابت کنه 

یعنی چی ابروتو میبرم. بعد از این شهر  میرم نمیشه که نترس بترسونش

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 

این ذکرروزیادبگوافوض امری الی الله ان الله بصیرباالعباد

خدابهترین هارابعدازتلخ ترین تجربه هابه تومیدهدتاقدرچیزهایی که بدست اوردی رابدانی اگه دوست داشتین واسه حل مشکلاتم  یه صلوات بفرستین مرسی عشقااا😙😙❤❤
همه می‌دونن خونوادم ولی خ وحشیه

بلاکش کن سر فوشم بکش بهش بگو ی بار دگ ام مزاحم شدی پای پلیسو میکشم وسط شوهرمم زندت نمیزاره

خـــــــــدا عاشقتم                                                                   
2706