2726
عنوان

خانما طبع دموی خوبه یابد؟

1353 بازدید | 13 پست

یعنی گرمه؟؟؟؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نشونه هات چیان؟من نمیدونم بالاخره گرم و ترم یا گرم و خشک😕

مهم اینه که گرمیم😁😁😁😁

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      
آره خوبه البته به خودتم بستگی  داره که چطوری دوست داری. سرد دوست داری یا گرم. بنظرم مرد باید گر ...

از اون لحاظ که الحمدلله شانس آوردم

گرم و تر تقریبا میشه گفت بهترین طبعه اما الزاما این نشون دهنده میل جنسی نیستا!

از نظر جنسی منظورم نیست

طبع دموی بهترین طبعه. ادمای اجتماعی پر حرف خوشرو و خوش سخن. مهربونن. و بدن پری دارن کمی تپلن ولی چاقالو نیستن. رشد موهاشون خوبه و موهاشون بیشتر بیشتر لخته. خوش خوابن و زود فهم و سریعن. خوش اخلاقن و همیشه حرفای مثبت میزنن. پر انگیزه هستن و بدنشون گرمه همیشه. بنظرم بهترررررین طبعه. خوشبحالت. من سوداییم هیچوقت چاق نمیشم و سالی یک کیلو اضافه میکنم. هرچی میکنم طبعم دموی نمیشه😣

♡♡♡♡♡♡♡🌱