2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی خیلی مزخرف بود.دیروز رفتم.اگه حواست نباشه که کلی هم روش میکشن.من نصف شو پس دادم.کتاب داستان 7 تومني رو تو فاکتور زده بود16 تومن!!کلی از اجناس هم الکی زده بود تخفیف بعد که فاکتور نگاه کردم دیدم همون قیمت روش بود!! 

2728
مغازه سرکوچه ما۲۳تومنه بدون تخفیف خرماش هم عالیه

خیلی هم خوب

سیب زمینیمونو از محل رییس جمهور سابق میگیریم خرمامونو از محل شما😎🤭

او واقعاً مرا دوست دارد. برای همین هم می‌خواهد اذیتم بکند… چون عشق خودش یک جور آدم‌کشی است ...                 #عشق_جانم#سیاوشم
2738
من رب گوجه چین چین ۲۵ تومنی رو ۹ و پونصد خریدم بقیه تخیففاش الکی بود و با تخفیف گرونتر از بیرون

رب چین چین خیلی خوب بودمن قبل عیدیه باکس خریدم ولی ازکیفیتش زدن رفتم بگیرم دیدم سیاه سیاه شده الان ربش

متاسفانه فروشگاه رفاه یه کلاهبردار بزرگه 

پارسال همین موقع ها بود 

یه برگه دادن ...گفتن هر پنجاه تومن خرید یه استیکر میدیم بچسبونید رو برگه...بدون قرعه کشی جایزه میدیم... هرچی تعداد استیکرها بیشتر باشه ..حابزه نفیس ترع 

ما کلی خرید کردیم برگه رو دادیم...حالا هروقت میپرسیم میگن هنوز مشخص نشده

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
خیلی خیلی مزخرف بود.دیروز رفتم.اگه حواست نباشه که کلی هم روش میکشن.من نصف شو پس دادم.کتاب داستان 7 ت ...

دقیقا

یه خانومی برا اعتراض اومده بود شامپوی ۱۶ تومنی رو با تخفیف ۲۰ تومن براش زده بودن

2706